Zuhal Özyurt Eşliğinde

Shaman Ritüel’i ile
Yeniden Doğum – Gong ve Jappa Meditasyonu

Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğine Özel, Yeniden Doğum Serisinin ana hedefi bilinçaltı deposunu arındırmaktır. 

Bilinçlatı farkında olduğumuz ve olmadığımız inanç kayıtlarımızı tutan bir hafıza / depo yeridir. Bu hafıza günlük yaşamımızdaki eylemlerin,  duygu ve düşüncelerimizin temelini oluşturur. Depo kollektif bilinçatını, atalarımızdan gelen kayıtlardan, bugün kü toplu bilinc kayıtlarını tutar. Anarhaminde başlayan bilincin ilk oluştuğu andan itibaren bugünkü yaşamın kayıtlarını tutmaya başlar.

Mantra, ses bilimi, mudra, beden kilitleri, nefes teknikleri ve özellike gong’un evrenin primal seslerinin kullanıldığı kombinasyonlar zinciri olan Yeniden Doğum çalışmasının etkisi uygulanan Jappa Meditasyonu ile, bireyi hızlı ve gerçek anlamda farkında olduğu yada olmadığı konular hakkında, niyetleri doğrultusunda bütün enerji sistemi ve bilinçaltında dengelenme ve dönüşüm getirir. 

Gong Meditasyonu : Evrenin Primal sesleri aynı zamanda ihtiyaç duyduğumuz şifa ve dengelenmenin, hatırlayarak kendisini yenileyen bir biyolojinin şifa aracıdır. 

Jappa Meditasyonu : Bir kelimeyi yada cümleyi tekrar ederek, öz gerçekliğinin yasalarını hatırlayarak, kendisini yeniden inşa eden bir benliğin bilincinin değişim aracıdır. 

  • Yeniden Doğum, Gong ve Jappa Atölyesi transformasyon içerikli bir atölye çalışmasıdır. 
  • Çalışmaya katılma niyetiniz önemlidir. 

Shaman Rehberleri ve Güç hayvanları eşliğinde çember ritüelli yapılacak olan Yeniden Doğum, Gong ve Jappa Meditasyon Atölyesi 

  • Pratiğin temelleri anlatılarak 
  • Yeniden Doğum Özel Serisi 
  • Gong Meditasyonu
  • Jappa Meditasyonu’nunda oluşucaktır. 

Atölye çalışmasına gelirken lütfen

  • Hafif tok bir mide ile gelin
  • Niyetinizi evrene belirten bir kararlıkla, temsili bir yazı yada sembol ile gelin. 
  • Zihinle düşünmek ve anlamak yerine keyifle ve neşe ile serbest bırakmanın ve bağsızlaşmanın heyecanı ve güveni ile gelin. 

Atölye tam zamanında başlayacak olup tam zamanında biticektir. Lütfen yol ve ulaşım sürenizi önceden hesaplarayak atölye çalışma saati 15 dakika öncesi stüdyo’da olun.

1 Şubat 2020 

Renk Yaşam Yoga İzmir 

Saat : 13.30 – 17.30 pm ( 4 saat ) 

Ücret : 250 tl 

İletişim ve kayıt : 0 532 234 22 69

Mithat Paşa Caddesi 1184 / 1 Güzelyalı – İzmir


Kesin Kayıtlar için 50 tl kapora ödeyerek yerinizi ayırabilirsiniz. Etkinlik 15 kişi ile sınırlıdır. 

1 Şubat Renk Yaşam İZMİR

Yazı dolaşımı