Türkiye’de ilk defa DEV SUROOP KAUR
10 Ekim 2019 Perşembe Advayta Bomonti 17.30 – 19.30 pm

Ses ve Mantra ile Umut ve Canlılığı Yenileyin


Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmeni ve Naad Yoga Uzmanı, Müzik Sanatçısı Dev Suroop Kaur

Ses ve Mantra ile Umut ve Canlılığı Yenileyin Atölye çalışması ile bizlerle
Bu keyifli akşamda birlikte mantralar söylemek ve Umut ve Canlılığı Yükseltirken bir kalp olmak dileği ile

Kundalini Yoga’da, ses akımını Yeni Çağın ilacı olarak adlandırıyoruz. Zikir, titreşim ve Naad Yoga teknikleri sayesinde, canlılığımızı geliştirir ve kendimizi zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak yenilemek için iç frekansımızı değiştirebiliriz.

Dünyamızdaki bu baskılı zamanlarda, birçoğumuz kendimize ve toplumumuz içinde barışa ve ümide erişmeye zorlandığımızı görüyoruz.
Yine de, istediğimiz zaman kendi içimizde erişebileceğimiz derin bir umut ve vaat vardır.

Bu çalıştayda Dev Suroop Kaur, uzun yıllar süren Yogi Bhajan ile doğrudan çalışmalarından edindiği uzmanlığını, ses ve mantra tekniklerini öğreterek bir çok kişi ile paylaştı.

Kendi gerçek sesiniz ve içinde mevcut olan bol huzur, umut ve yenilenme hakkında daha derin ve zenginleştirici bir deneyime yönlendirileceksiniz.


Dev Suroop Kaur Kimdir?

Dev Suroop Kaur, başarılı ve derinden otantik bir yaşamı beslemenin saf pratikliğini paylaşma konusunda memnuniyet duyar.

Dev Suroop, Başarılı bir müzisyen, kayıt sanatçısı ve KRI Aquarian Trainer Academy’de 1 ve 2nci Seviye Eğitimleri veren, Mentor ve Lider Eğitmenidir.

Yetişkin döneminde doğrudan Yogi Bhajan ile çalışmaktan müteşekkirlik duyan Dev Suroop, dünyada nasıl sevileceğini, çalışacağını ve daha iyi yaşayacağını öğrendi ve öğrenmeye devam ettiği için deneyimlerini şükranlıkla paylaşıyor.

Teknolojinin tüm alanlarında ve özellikle Naad Yoga güzelliğine ve gücüne nasıl erişileceği konusunda öğrencileri ve Kundalini Yoga öğretmenlerini derin bir şekilde eğitmekten hoşlanıyor.

Halen eşi New Mexico’da Espanola’da yaşıyor ve öğretim ve müzik aktivitelerinin yanı sıra, bir işletme yöneticisi olarak barışçıl bir zihni sürdürmek için çalışıyor.


Etkinlik 10 Ekim 2019

Advayta Bomonti

İletişim ve kayıt 0 531 712 70 13

Ücret : 250 tl

http://devsuroopkaur.com
https://www.facebook.com/devsuroopkaur/

10 Ekim Ses ve Mantra ile Umut ve Canlılığı Yenileyin DEV SUROOP KAUR

Yazı dolaşımı