Güçlü tutulmalar döngüsünün ve Aslan – Kova Aksanında gerçekleşen 2018’in son tutulması 10ncu evde gerçekleşen Yeni Ay kapatıyor.

Her tutulma güçlü transitlerin yaşandığı ve bu transitler sırasında açığa çıkan enerjinin uzun vadeye yayarak, kozmik yaradılışın, bireysel ve kitlesel olan etkisini, daha büyük olan ilahi bir plana hizmet etmesine, gelişmeye ve ilerlememize yardımcı olmasını sağlar.

Kadersel değişim ve dönüşümlerin enerjisini taşıyan tutulmalar, gezegenlerin konumlarıyla ortaya çıkardıkları etkilerini meydan okumalardan fırsatlara, dramalardan hiza ve dengelenmelere dönüşürtürür.

Toplumdaki yerimiz ve görünürlüğümüz, kariyer, yaşamsal statümüz ve ailemizi temsil eden 10ncu evdeki son tutulma Aslan burcu enerjisindeki Kuzey Ay düğümü etkisi ile, doğum haritalarımızdaki en önemli gitmeye ihtiyaç duyduğumuz yöne, yeni bir 18 yada 9 yıllık kadersel etkisinin içine alıyor.

Güneş Tutulması Yeni Ay Atölyesi, Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği’ne Özel serileri ile

• Güneş Tutulması Yeni Ay Özel Dersi
• Güneş Tutulması Yeni Ay Özel Meditasyonu
• Güneş Tekeri Yaratım Çemberi ile gerçekleştirilecektir.

11 Ağustos Cumartesi
Saat : 14.00 – 16.30 pm
Ücret : 130 tl
Githa Yoga : Saray Arkası Sok. Muhterem Apt. No.39 Daire:1-2
Gümüşsuyu
İletişim ve Kayıt Tel: 0 533 305 63 79 – 0 212 245 92 26
E-mail: info@githayoga.com.tr

Katılımcılara 40 günlük pratiklerinin devamı için meditasyon ve mantrası verilecektir.


Zuhal Özyurt ( Adarspal Kaur ) Hakkında

Kundalini Research Instutite (KRI) 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitimini tamamlayan Zuhal, Gurmukh Kaur Khalsa’dan uzmanlık programını aldı. 1.5 yıl gökyüzü enerji hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğinde Astroloji etkinliğine alarak devam etti. 3 yıldır düzenli olarak Gökyüzü Hareketlerine ilişkin özel ders ve atölye çalışmalarını Istanbul ve Istanbul dışında gerçekleştiyor. Döngülerin Evrensel Enerji potansiyelini Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğinin astrolojik yaklaşım ve bilgisini, Kundalini Yoga teknolojisi ile paylaşıyor.

11 Ağustos Güneş Tutulması Yeni Ay Atölyesi – Githa Yoga

Yazı dolaşımı