Zuhal Özyurt ile
Aşk İçin Mantra, So Purkh Kadın ve Kalbinin Gücü Çemberi
 
Kadın üretkendir ve doğurgandır. Bir kadının gerçek doğası aşk ve sevgidir. Hayal gücü ve yeteneği geniştir, yüksek algılama potansiyeli vardır. Bir kadın sahip olduğu ışığı ile yaratımlarını hızlı biçimde hayata aktarabilir. İçgüdüsüyle korur ve sevgisiyle besler. Kadının yaratıcılığı, kalpten dilediği niyetinin gücüyle, bir başkasının ruhuna dokunabilir ve mucizeleri gerçekleştirebilir. Onun niyetiyle temas bulan herkes için bir nimet olabilir.


So Purkh Mantrasını kalpten söylemek bizi gökyüzü ve yerküre enerjisi ile hücresel seviyede hizalar. Mantra’nın titreşimleri bu hizalanmada ihtiyacımız olan desteği, ilahi olan eğitmenin bilgeliği ile entegre eder.
 
Eşlerimizle var olan blokajların iletişim içinde bütünlüğünü koruyarak, dengelenen eril enerjinin yükseltici huzur ve sevgisini getirir.
 
Ses ve sözlerin ilahi yaratımları ve aktarımı için, bu özel günde Kadın Çemberinde görüşmek ve kalbinden geçen niyetini çemberdeki kadınların gücü ile yükseltmek için buluşalım.
 
SO PURK Kadın ve Kalbinin Gücü Çemberi   

Partnerlik, Baba ve Oğul İlişkilerini Şifalandırmak ve Hayat Eşlerimizi Hayatımıza Davet çalışmasında
 
6ncı enerji bedeni Arcline Hattı Kriya
 
Arcline Meditasyonu
 
So Purkh Mantrası ile Kadın Çemberi gerçekleşecektir.
 
Katılımcılara çevirisi yapılmış So Purkh Mantrası ve Arcline Hattı Arındırma Meditasyonu 40 günlük meditasyon sürelerinin devamının sağlanılması için verilecektir.
 
 
YER: YogaŞala -Nişantaşı
TARİH :16 Şubat, 2020
SAAT : 14:00-16:30
İLETİŞİM VE KAYIT : 0 212 241 00 67 – 0533 302 35 02
 
ÜCRET : 200 TL 

***Üniversite öğrencilerine %25 indirim uygulanacaktır.
 
– Her seviyeden katılımcıya açıktır.
– Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. Tarafınızdan iptallerde ücret iadesi mümkün değildir
 

Zuhal Özyurt Adarshpal Kaur Hakkında
 
Kundalini Research Instutite (KRI) onaylı, 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını tamamladı. Hart Lazer Güvenli Öğretme, Restoratif Yoga ve Sarah Powers Yin – Yang Yoga’nın Özü Uzmanlığı, Dinah Rodrigues öğretisi ile Hormon Yoga Uzmanlık Programlarını bitirdi.
Rooger Wolger Instutite Derin Anı Süreci 4 Temel Modül, 1,5 yıl Astrolojiye Giriş, 3 yıllık Rumen Yankulov ile Meditatif Aile Sergisi Uzmanlık Programını tamamladı.
KRI Aquarian Training Academy’e devam eden Zuhal, Kundalini Pilgrim Kundalini Yoga Okulu Kurucusu Sarit Maor Simrit Kaur’dan mentorluk programı alarak KRI Onaylı Kundalini Yoga Uzmanlık Programlarını Türkiye’de organize ediyor ve uzman olarak yer alıyor.
www.zuhalozyurt.com
16 Şubat 2020 Aşk için Mantra, Kadın ve Kalbinin Gücü So Purkh

Yazı dolaşımı