Zuhal Özyurt Eşliğinde  Kundalini Yoga ve Meditasyon

17 Nisan

20.15 -21.30 

Cihangir Yoga, Fındıklı 

Telefon: 0539 572 84 37

Üyelere Ücretsizdir. Üye olmayanlara tek ders ücreti ile katılabilirler.

Teknik bileşenlerin kadim öğreti ile harmanlandığı Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği Yogi Bhajan’ın öğretisi ile asana, nefes teknikleri, parmak yogası mudra, ses bilimi mudra ve vücut kilitlerinin kombinasyonlarında oluşmuş Kriya teknikleridir. Asana egzersizlerin omurga,  endokrin sistemi ve sinir sisteminin yeniden düzenlenmesini sağlayarak, zihin beden ruh bütünlüğü içinde gerçekleştirir.  

Zuhal Ozyurt Adarspal Kaur hakkında

Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını Gurmukh Kaur Khalsa’dan alan Zuhal, Kundalini Research Instutite (KRI) onaylı, 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını tamamladı. Hart Lazer Güvenli Öğretme, Restoratif Yoga ve Sarah Powers Yin – Yang Yoga’nın Özü Uzmanlıği, Dinah Rodrigues öğretisi ile Hormon Yoga Eğitim Programlarını bitirdi. 

Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı ve Reiki Temelli Uyumlama çalışmalarını yapıyor. Rooger Wolger İnstutite Derin Anı Süreci 4 Temel eğitimi, 1,5 yıl Astroloji’ye Giriş, 3 yıllık Rumen Yankulov ile Meditatif Aile Sergisi Uzmanlık Programını tamamladı.

KRI Aquarian Training Academy’e devam eden Zuhal, Kundalini Pilgrim Kundalini Yoga Okulu Kurucusu Sarit Maor Simrit Kaur’dan mentorluk programı alarak KRI Onaylı Kundalini Yoga Uzmanlık Programlarını Türkiye’de organize ediyor ve Uzman olarak yer alıyor.

İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga tanıtım ve kurs programları, transform içerikli yoga kampları düzenliyor. Son iki yıldır Kundalini Yoga derslerini online dersler vererek Türkiye’yenin her bir köşesine ulaşmasını sağlıyor.

17 Nisan 2020 Kundalini Yoga ve Meditasyon Dersi CİHANGİR YOGA

Yazı dolaşımı