Zuhal Özyurt Eşliğinde 

Kadınlar için Hormon Yoga ve Meditasyon Dersi 

Endokrin sistem biyolojik yapının en temel yapı taşlarından biridir. Hormonların üretilmesini sağlayan bu sistem yeterli ve etkin fonksiyon göstermediğinde bedende birçok fiziksel rahatsızlığın karşılığının, duygusal ve zihinsel olarak ta yaşarız. 

Endokrin sistem, iç salgı bezleriyle hormon sentezi ve salgısını gerçekleştirerek, bedendeki, üreme, büyüme, metabolizma gibi bedendeki farklı çalışma sistemlerini ve fonksiyonlarını kontrol eder. Bedenin gerektirdiği kadar enerji ve besin sağlamasına da sağlarlar.

Brezilyalı Dinah Rodriguez farklı ekolleri ve teknikleri bir araya getirerek Hormon Yoga’yı geliştirmiştir. İçinde Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğinin öğreti ve pratiklerini göreceğiniz bu derste 

  • Neşeli ve keyifli bir akışla 
  • Hızlı, dinamik bir pratik
  • Yoga Nidra
  • Pranayam ve Mantra Meditasyonu ile 

Menopoz, tiroid, üreme ve stress hormonlarına yönelik, metabolizmanızı canlandıracak bir seri’yi deneyimleyeceksiniz. 

Cinsel yaratım chakrasından kendinizi en özgün ve doğallığı ile ifade ederken, bedeniniz vasıtasıyla, Öz’ünüz,  eril – dişi yaratım gücü enerjinizi keşfetmenin, dengelemenin, kendinizi şifalandırmanın, canlandırmanın ve yaratmanın deneyimini yaşayın.

Kimler Katılabilir :  Tabii ki herkes! Bütün bayanlara davettir!

  • Stress altında ve kendinizi yorgun, yıpranmış, halsiz ve mutsuz hissediyorsanız 
  • Menopoz, erken menopoz ( duygusal dengesizler, sıcak basması, ani terleme yaşıyorsanız ) 
  • Üreme problemleri, kısırlık yaşıyorsanız ( vajina kuruluğu, cinsel isteksizlik ) 
  • Ve genel Endokrin ve hormon sorunları yaşıyorsanız  

Saç dökülmesi, ciltte kuruluk, kilo problemleri kabızlık yada ishal, duygusal dengesizlikler, halsizlik, yorgunluk ve uykulu olma hali, üşüme, kas ağrı ve krampları, cilt ve saçlarda kuruluk ve dökülme, zayıf ve kırılgan kemikler, ses tonunun kalınlaşması, bu derste hem şifa bulun hem de kendinizin şifacısı olun. 

Katılımcılara bu 3 derste yaptığımız meditasyon pratiğinin 40 gün ve süresiz yapabilmeleri, endokrin ve hormon sağlığını kendi üzerlerinde pratik ederek kendilerinin şifacısı ve terapisti olacakları meditasyon verilecektir. 

Kadınlar için Hormon Yoga ve Meditasyon Dersi 

22 Şubat 2020

Saat : 14 .00 – 16.00 pm

İletişim ve kayıt : barakayoga@gmail.com 0 537 648 71 79

Kesin Kayıtlar için 50 tl kapora ödeyerek yerinizi ayırabilirsiniz. 

Etkinlik 12 kişi ile gerçekleştirilecektir.

Arkadaşını getirene  175 tl 

Eğitmen Zuhal Özyurt Adarspal Kaur hakkında 

İlk Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını Gurmukh Kaur Khalsa’dan alan Zuhal, Kundalini Research Instutite (KRI) onaylı, 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını tamamladı. Hart Lazer Güvenli Öğretme, Restoratif Yoga ve Sarah Powers Yin – Yang Yoga’nın Özü Uzmanlıği, Dinah Rodrigues öğretisi ile Hormon Yoga Eğitim Programlarını bitirdi. 

Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı ve Reiki Temelli Uyumlama çalışmalarını yapıyor. Rooger Wolger İnstutite Derin Anı Süreci 4 Temel eğitimi, 1,5 yıl Astroloji’ye Giriş, 3 yıllık Rumen Yankulov ile Meditatif Aile Sergisi Uzmanlık Programını tamamladı.

KRI Aquarian Training Academy’e devam eden Zuhal, Kundalini Pilgrim Kundalini Yoga Okulu Kurucusu Sarit Maor Simrit Kaur’dan mentorluk programı alarak KRI Onaylı Kundalini Yoga Uzmanlık Programlarını Türkiye’de organize ediyor ve Uzman olarak yer alıyor.

İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga tanıtım ve kurs programları, transform içerikli yoga kampları düzenliyor. 

22 Şubat 2020, Kadınlar için Hormon Yoga ve Meditasyon Dersi

Yazı dolaşımı