Zuhal Özyurt Eşliğinde 

Yeniden Doğum ve Sufi Kalp Chakra Meditasyonu  ile

Transit Hafiza’dan Arınma Rituel’i

Shaman Rehberleri ve Kudred Hayvanları eşliğinde, Atalarımızdan bugüne aktarılan Kollektif Bilinçatı Arındırma ve Atalarımızı Kutsama Ritueli.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği’ne özel Yeniden Doğum serieri nefes, mudra, mantra gong meditasyonu ve teknik asanaları içerir.  Teknik, bilinçaltının en derinlerinde gizli kalmış anı ve hatıralarına ulaşarak, hücresel seviyede değişim, atasal ve yaşamsal enkarnasyonlarımızdan bugüne aktarılan, hasarlı enerji yapısını ve inanç kalıplarını, bilinçaltının derinliklerine inerek, beyin ve sinir sistemini tekrar yapılandırarak düzenler. Bir biri içine geçmiş ince zarların tek tek açılması gibi saf ve dengeli bir benlik yapısı, yeni bir benliğin doğumu ile gerçekleşir.

Bu transformasyon içeren etkinlik çalışmasında Ruh’un yaşamsal deneyimini Kollektif Bilinçaltından Enerji sistemlerine nasıl aktarıldığını inceliyoruz.

Yeniden Doğum Transit Hafiza’dan Arınma Atölyesin’de

  • Shamanik Ritüel Açılış
  • Transit Hafizayı Arındırma Kriyası
  • Sufi Kalp Chakra Meditasyonu gerçekleşiyor

‘’  … Transit hafizalar yaşamlarımız için çok ağırdır. Transit hafızanın içinde ağır baskılar vardır.  Yaşamın içinde düzenlenmeye ihtiyaç duyulan ama henüz düzeltilmemiş olan bu hafızalar, zengin yada fakir, güzel yada çirkin, dini yada dinsiz olup olmamakla, yaşamın bu yansımaları ile ilgilenmez. Onun için bunun bir hissiyatı yoktur. Kozmik yasalar içinde Transit Hafiza’ya yerine uymayan şey denilir ‘’ … Yogi Bhajan

19 Mayıs Salı 

19.30 – 22.00 pm 

Ücret : Üyeler için 180 tl Dışarıdan Katılımcı 200 tl

Sattva Yoga Uşak

Adres :

İslice Mahallesi 3. Çukur Sokak No:18 Kat:2 Daire:6 UşakUşak

İletişim : (0276) 227 03 64 – 0 544 227 03 64

info@sattvayogaturkey.com

Eğitmen Zuhal Özyurt Adarspal Kaur 

Kundalini Research Instutite (KRI) onaylı, 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını tamamladı. Hart Lazer Güvenli Öğretme, Restoratif Yoga ve Sarah Powers Yin – Yang Yoganın Özü Uzmanlığı, Dinah Rodrigues öğretisi ile Hormon Yoga Uzmanlık Programlarını bitirdi.

Rooger Wolger Institute Derin Anı Süreci 4 Temel Modül, 1,5 yıl Astroloji’ye Giriş, 3 yıllık Rumen Yankulov ile Meditatif Aile Sergisi Uzmanlık Programlarını tamamladı.

KRI Aquarian Training Academy’e devam eden ve Kundalini Pilgrim Kundalini Yoga Okulu Kurucusu Sarit Maor Simrit Kaur’dan mentorluk programı alan Zuhal, 

KRI Onaylı Kundalini Yoga Uzmanlık Programlarını Türkiye’de organize ediyor ve uzman olarak yer alıyor.

19 Mayıs, Sufi Kalp Chakra Meditasyonu Transit Hafıza’dan Arınma Rituel’i UŞAK

Yazı dolaşımı