HoMe StuDyo’da

KRI  Uluslararası, 220 Saat Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmen Sertifika Programı / 14 Ağustos 2018 – 22 Ocak 2019

Facebook sayfası https://www.facebook.com/KRIegitimleriturkiye/

 

 Bu  Ay  ve  Gelecek  Programlar

Terapi ve Birebir Seanslar

Zuhal Ozyurt Youtube

Mantra isimlerine click yaparak dinleyebilirsiniz

Wahe Guru    Kalp chakrasının ve nötr zihnimize bağlayan bu mantra, evrenin tanımsız sevgisi ile hissettiğimiz çosku, neşe ve sevinç duygusu ile kendinden geçmek anlamında tarif edilebilir. Gu karanlık, Ru ise aydınlık anlamında. Guru bireyin karanlık yönlerini bilgeliği ile dönüştürerek kabuk bağlamış tüm tortu enerjilerinden arınarak harekete geçirdiği kalp merkezinden koşulsuz sevgi enerjisiyle dokunduğu öz enerjiyi anlatır.

Tune İn  Kundalini Yoga’da açılış mantrası bize dersin başında yaptığımız seçim ve niyetin bilgelik enerjisini harekete geçirerek, ruhun, evrensel bilincin, tüm çağların öğretisini harekete geçirerek, bu bilgeliği selamlıdığımızı onunla bir ve bütün olduğumuzu anlatır. Eğitmenler için Golden Chain’e bağlayan bir köprüdür.

Ong Namo – Aad Guray Nameh Açılış mantrası arkasından söylenen Aad Guray Nameh matrası aura alanını koruyan titreşimi ile geçmiş, gelecek ve şu an için bağlantı kurar. Devamlı döylediğimizde yeni arkadaşlıklar ve ilişkiler getirir hayatımıza. Bir şeyler hayatımızda durduğunda ve hareket etmediğinde bu mantranın titreşimi hayatımıza canlılığı tekrar kazandırır. Bütün o gerçekliğin ötesindeki Mutlak olan tek gerçekliğin ilahi olanın öğretisini kapsar.

Ong Ong evrenin oluşumundaki seslerden biridir. Kalp – zihin – ve hipofiz bezi üzerine nefis titreşimleri ile enerjileri dengeler. Evrensel bilgiyi topraklamaya yardımcıdır. Fiziksel düzeyde çalışan bu mantra dil damağa değdikçe aktive olan hipotalamus ve hipofiz’in bir lotus gibi açılmasını sağlar.

Aad Guray Nameh İlahi teslimiyeti hatırlatan bu mantra tüm çağların, ilahi öğretinin önünde özü selamlar. Koruma mantrasıdır.

Mul Mantra Kundalini Yoga mantraları içinde çok önemli mantralardan biridir. Geçmiş ve bugün arasındaki tüm blokajları arındırır. Tüm yaratımın tek yaratıcısı, O her şeyin başlangıcı olan Kaynak Mutlak enerjidir. Mutlak şimdi ve şu anda olandır. Korkusuz, ölümsüz, sınırsız,  olandır

Ra Ma Da Sa Şifa mantrasıdır. Ashtanga – 8 kelimeden oluşur. Güneş ve ay, gökyüzü ve yerküre, sonsuzluk ve sonsuzluğun bütünlüğü ben sana aitim der. Mantrayı söylerken etrafınızda yeşil bir aura canlandırabilir yakından yada uzaktan şifa gönderebilirsiniz. Aynı zamanda pozitif zihin üzerinde çalışır.

Twiligth Hoş bir dinleti :)

Long Time Sun Sonsuz güneş üzerinde parlasın, tüm sevgisiyle seni sarsın, o saf ışık içinde, yoluna rehberlik ediyor.

May the Long Time Sun

Tune Out Sat gerçeklik, Nam

kimlik demek. İkisi bir araya geldiğinde benim tek gerçekliğim Mutlak olandır, ben O’na aitim der. Artık kimliklerimizi bıraktığımız Mutlak olan gerçekliğimize BİR olduğumuzu söyler.

SAT NAM!

Yoga Uni . com’da  online derslerim başlamıştır.  ZUHAL Kodu ile üye olarak her ay indirim sahibi olabilirsiniz. 

https://www.yogauni.com/tr/Uzmanlar/zuhal-ozyurt-(adarspal-kaur)/4057