Trabzon

Zuhal Özyurt Eşliğinde
Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon
Tekniği ve Canlı Gong Meditasyonu

TRABZON – Karaveliyogaplates Stüdyosu

‘’Bizler ruhsal olmaya çalışan insanlar değiliz, bizler insanı deneyimleyen ruhsal varlıklarız.’’ Yogi Bhajan – KY Masterı

İnsan kendini keşfeden bir varlıktır. Her bir yaşam döngüsü için orijinal enerji yapısını bilinç halinin filtrelerinden geçirerek elde ettiği deneyimleri ile gerçekleştirir. Bedeni ile bağ kurduğu zihnini, bilinci ile yaşamla ilişkili deneyimlerini ruhsal yolculuğunun araçları olarak kullanır. Yolculuğuna hizmet eden bir çok yol vardır. Bu yolculukta bize hizmet eden Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği bunlardan en önemli araç ve yollardan biridir.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tanıtım Workhshopu’nda

• Kundalini Yoga Nedir ve Tarihçesi
• Kundalini Yogayı oluşturan tekniklerin anlatımı
• Kundalini Yoga’yı diğer yoga tekniklerinden ayrıştıran özellikleri

Uygulayacağımız Kundalini Yoga ve Meditasyon setleri ile varoluşumuzun doğal halini, ses bilimi mantra ve mudra uygulaması ile dengelenen, eril – dişil kutupluğunu deneyimliyoruz. Nefes ve ses ile senkronize olan bir benlik, yolculuklarımızda oluşturduğumuz polarite enerjilerimizi birleştirmesini fizik bedeni aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Ulaşacağımız zihin halimiz, sesin vibrasyonları ile sarmalanırken orijinal kalıbımız IŞIK olmanın, kutsal kalp ve zihni aktive ediyoruz.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ve Canlı Gong

• Omurgayı Canlandırmak Kriyası
• Elektromanyetik Alan ve Kalp Chakra Denge Kriyası
• Göksel Bağlantı Meditasyonu

Çalışmada rahat ve beyaz kıyafetler giymeniz ve en az 2 saat öncesi hafif yemek yemiş olmanız önerilir.

Tarih: 14 Kasım Cumartesi
Saat: 10.00 – 14.00 pm

Trabzon Karaveli Yoga Pilates Stüdyosu
Gazipaşa Mh. Zeytinlik Sk non prescription viagra. No:3/4 Trabzon


İletişim : 
info@karaveliyogaplates.com 0 462 326 07 12
0 – 530 101 12 76

Zuhal Özyurt Hakkında

Halen Kundalini Research Instutite (KRI) 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimine devam eden Zuhal Gurmukh Kaur Khalsa’dan ilk uzmanlık programını aldı. 2011’de YogaSala Sarah Powers Yoga’nın Özü, 2013’te YogaSala Hart Lazer Yoga’da Uzmanlaşma programlarını tamamladı. Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı gibi terapi çalışmaları uyguluyor.
 İstanbul içi ve dışında, İzmir, Adana, Denizli, Samsun, Ankara gibi şehirlerde Kundalini Yoga tanıtım seminerleri, transformasyon – tatil içerikli yoga kampları düzenliyor. Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmen Sertifika Programları organize etmeye başlayan Zuhal, Reiki temelli evrensel enerji sistemleri ve uygulayıcı yetiştirici seminerler düzenliyor. Kundalini Yoga’nın metafizik ve evrensel enerjilere olan bilgisini, Zeynep Süzmen Şen liderliğinde Astroloji eğitimine devam ederek geliştiriyor. İstanbul ders ve workshop çalışmalarını YogaSala ve HoMe StuDyo ortamlarından sürdüyor. www.zuhalozyurt.com