6 -7 Nisan Antalya

Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon
Temalı Ders / Bedendeki 5 Rüzgar Dengesi

Bedendeki 5 rüzgar, Prana’nın ilk beş birimi Apaana, Samaana, Udaana, Praana ve Vyaana’dır. Beden’in belirli bölgelerinde yerleşik olan bu birimler yaşam kalitemizle birlikte zihin – beden, duygu ve ruh hallerimizinde dengesini teşkil eder.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğini içeren ses bilimi ( mantra ), mudra ( parmak yogası ) ve nefes tekniklerinden oluşan hareketler serisinden oluşan serimizi, Kundalini Yoga’nın zümrüt değerindeki Siri Gaitree Mantrası ile gerçekleştireceğimiz Pranayama meditasyonu ile yaşam enerjisi Prana’nın beden ve sübtil alanlar içindeki genişleme, dengelenmesini canlılık ve dirilme ile sağlıyoruz.

Tarih : 6 Nisan Cuma
Saat : 19.00 – 20.30 pm
Ücret : 75 tl

Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Mediatasyon
Aquarian Sadhana Pratiği

Güneş doğmadan, doğanın ilk uyanış saatinde, manevi yolda ilerleyen bir uygulayıcının pratiğini disipline etme yollarından biridir Sadhana. Hedefe giden yolda sürdürülen manevi disiplindir.

Kundalini Yoga’nın masterlarından biri olan Guru Amardas ‘’ günün şafağı ölümsüzlük saati ‘’ olduğunu söylemiştir. Bu zaman, doğanın en eşsiz, günün karmaşasanın henüz yaşanmadığı, enerjinin en saf ve satvik olan halidir. Sessizlik zamanı içindeki pratik, gözlem, eylem, mantra ve dualarla gerçekleşir.

Tarih : 7Nisan Cumartesi
Saat : 06.00 – 08.30 am
Ücretsizdir, bağış yapılabilirsiniz

Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon Atölyesi

Yeniden Doğum Özel Serisi,
Evi Temizlemek, Chakra Enerji Merkezlerini Arındırma Kriyası

‘’.. Yaşadığım süre içinde bir şeyi memnuniyetle izleyeceğim. Mutluluk insanın doğuştan kazandığı haktır. Herkes mutlu olmak için doğdu. Bizler mutsusuz, çünkü kısa devreye uğradık. Bizler mutsusuz çünkü sinir sistemimiz bunu kaldıramıyor. Bizler mutsusuz çünkü sezgilerimiz bize 9 saniye içinde cevap veremiyor ‘’ Yogi Bhajan

Omurga kanalı boyunca eterik bedenimizde önlü ve arka girişi olan Chakra Enerji merkezleri aynı zamanda fiziksel dünyamızın en önemli projeksiyon yansıtıcısıdır. Her bir chakra merkezi kaliteli ile dengeli ve dengesiz enerji akışına sahiptir. Enerjinin şuuru bilinçaltı, omurga ve organlar, sinir sistemi ve beyin ile bağlantılı olarak, bilinçaltımızın birer yansımısıdır.

Dengeli ve hasarlı bir chakra enerjisi o chakranın psikolojik, duygusal ve zihinsel yansımasını yaşam aksiyonlarımız içinde kalitesini belirlerken, ruhsal ve fiziksel olarak iç ve dış dünyamızda yaşadığımız herşeyi kapsar.

Shaman Rehberleri, Şifacıları ve Erk hayvanları eşliğinde gerçekleştirerek olan atölye çalışması, Kundalini Yoga’nın özel teknolojisini chakra enerji merkezlerinin arınmasını sağlayacak olan ses bilimi mantra, mudra ve nefes teknikleri uygulaması ve teorik bir anlatım destekliniyor olucak.

• Chakra enerji merkezleri dengelenmesi
• Boşalan deponun toprak hattının kurularak yenilenmesi
• Süptil enerji alanlarında dengeyi sağlıyoruz.

Atölye çalışmasına her seviyeden ve yoga yapmamış olan herkes katılabilir.

Tarih : 7 Nisan Cumartesi
Saat : 14.00 – 17.30 pm
Ücret : 200 tl

Bahar Kayahan Yoga ve Nefes Atölyesi

İletişim Bahar Kayahan : 0539 982 07 03 – 72baharkayahan@gmail.com
Zuhal Özyurt : 0 531 712 70 13 – limbleo@yahoo.com

Adres : Yeşil Bahçe Mah. 1474 Sk. 4/1 Anıl Apt. Muratpaşa / LARA – ANTALYA

6 ve 7 Nisan Temalı ders ve Atölye çalışmasına katılanlar için ücret 250 tl’dir.

Zuhal Özyurt ( Adarshpal Kaur )Hakkında

Kundalini Research Instutite (KRI) 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimine tamamladı. Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı gibi terapi çalışmaları uyguluyor. Rooger Wolger İnstutise Derin Anı Süreci 4 Temel eğitim programını katılan Zuhal, halen Rumen Yankulov Meditatif Aile Sergisi Eğitimine ve KRI Aquarian Training Academy’e devam ediyor. İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga tanıtım ve kurs programları, transform içerikli yoga kampları düzenliyor. YogaUni.com’da online, YogaŞala İstanbul ve Kundalini Yoga HoMe StüDyo’da atölye ve derslerini sürdürüyor.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği, farkındalık ve şifa yogası olarakta bilinir. Yogi Bhajan öğretisi ile Kundalini Research İnstitute tarafından onaylı eğitim programları 54 ülke’de orjinine bağlı kalarak eğitim ve eğitmen yetiştirme programları gerçekleşir.
Kundalini Yoga kozmik bilinç enerjisinin, biyolojik ve bilimsel yaklaşımı ile tekniklojik, nefes, ses bilimi, mudra ve fizik bedeni hareketler serisinin, zihin, beden, fizik bedene olan güçlü etkilerini ortaya çıkaran, arınma, dengelenme ve yeni bir enerjinin ortaya çıkmasını sağlayan arındırıcı kriya setlerinden oluşur. Teknik öğretinin hedefi omurga kanalının canlanarak sinir sisteminin güçlenmesi, endokrin sisteminin dengelenmesi, beden sistemlerinin yeniden yapılanmasını ve bilinçaltının arınmasını sağlar. Güvenli teknolojik uygulamalar, bireyin bilinç değişimini, zihin beden koordinasyonunun sağlanmasını gerçekleştirirken, özduyarlılığı geliştirir. Madde ve ruhani dünya arasında mutlak gerçekliğin yaşama entegrasyonunu keyifli ve güçlü teknolojinin öğretisini doğamıza ve doğallığımıza dönerek gerçekleştirir.