İzmir Renk Yaşam

Zuhal Özyurt Eşliğinde Kundalini Yoga ve Meditasyon Dersi
10 Enerji Bedeni’nine Uyanmak
26 Kasım Cumartesi

‘’ Eğer 10 bedenden meydana geldiğimizi anlar ve bu 10 Bedenin dengeli olmasını sağlarsak, o zaman bütün evren bizimle dengede olur.’’ Yogi Bhajan

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği fizik bedenimizle beraber 10 Enerji Bedeni’ni tanır. Her enerji bedenimiz birbirine bağlıdır ve her biri zihin halimizi güçlü biçimde etkiler. 10 Enerji Bedenini dengelemek bize bütün bedenler arasında denge, şifa ve yaşamla uyum getirir. Eğer bir enerji bedeninde tıkanıklık var ise önce bu bedenle ilgili dengelenme teknikleri ile evrensel enerji akışı gerçekleşir.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ile 10 Enerji Bedenini dengeli tutmak algıladığımız yaşamlarımız ve gerçekliğimiz üzerine derin farkındalıklar verir. Bu farkındalık ruhumuzun sesini duymamıza izin vererek yaşamlarımıza rehberlik ve yaşam amaçlarımızı gerçekleştirmemize sağlar. 10 dengeli Enerji Bedeni Tanrısal kalıplarımızı aktive ederek yaşamımızın her alanında bereket ve bolluk sunar.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ile

• Kısaca Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği nedir
• 10 Enerji Bedenine Uyanmak
• Laya Yoga Meditasyonu yapılacaktır.

26 Kasım Cumartesi 17.00 – 19.00 pm
Ücret : 50 tl
Renk Yaşam Yoga Stüdyosu
İletişim : 0 532 234 22 69/ e_yalim@yahoo.com
Adres : Mithatpaşa caddesi, Seda Apt. No: 1184 D: 1 Güzelyalı, İZMİR

Sınırlı kontenjan nedeniyle önkayıtlarınızı Renk Yaşam Yoga Stüdyosuna yapmanız rica olunur.

Zuhal Özyurt Eşliğinde
Yeniden Doğum, Bilinçaltı Arınma ve Canlı Gong Meditasyon Atölye’si
Transit Hafiza’dan Arınma Atölyesi
27 Kasım Pazar, Renk Yaşam Yoga Stüdyosu

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği’ne özel Yeniden Doğum, Bilinçaltı ve Anarahmi Arınma Setlerinden oluşan bu seri uygulamalar, nefes, mudra, mantra gong meditasyonu ve teknik asanaları içerir. Teknik, bilinçaltının en derinlerinde gizli kalmış anı ve hatıralarına ulaşarak, hücresel seviyede bildiğimiz ve bilmediğimiz, atasal ve yaşamsal enkarnasyonlarımızdan bugüne aktarılan, hasarlı enerji yapısını, enerji sistemimizden, beyin ve sinir sistemini tekrar yapılandırarak düzenler. Bir biri içine geçmiş ince zarların tek tek açılması gibi saf ve dengeli bir benlik yapısı, yeni bir benliğin doğumu ile gerçekleşir.

Shaman Müzik ve Rehberleri ile gerçekleşicek olan Transit Hafiza ve Zihindeki Yığılmayı Arındırmak setlerinde, yaşam döngülerimiz içinde enerji sistemleri içinde bize doğru akan, zihin ve enerji bedenleri içindeki tıkanıklığını bilinçaltının arınmasıyla gerçekleştiriyoruz. Minik bir dinamiğe dokunarak, bizi bir sonraki adıma götürebilecek olan bir açılım için ihtiyaç duyduğumuz dengelenmeye niyet ederek

Yeniden Doğum, Bilinçaltı Arınma ve Canlı Gong Meditasyon Atölye’sinde

• Transit Hafizayı Arındırmak
• Zihindeki Yığılmayı Arındırmak setleri ile gerçekleştriyoruz.

‘’ … Transit hafizalar yaşamlarımız için çok ağırdır. Transit hafızanın içinde ağır baskılar vardır. Yaşamın içinde düzenlenmeye ihtiyaç duyulan ama henüz düzeltilmemiş olan bu hafızalar, zengin yada fakir, güzel yada çirkin, dini yada dinsiz olup olmamakla, yaşamın bu yansımaları ile ilgilenmez. Onun için bunun bir hissiyatı yoktur. Kozmik yasalar içinde Transit Hafizaya yerine uymayan şey denilir ‘’ … Yogi Bhajan

‘’ Bugün beynin sol yarımküresini dengelemeyi gerçekleştiriyoruz. Ağır baskılanma sonucu gölgelenen güvenliği güçlendirmek için çalışıyoruz. Bugün sizi kışkırtan fobiler bırakmak için teşvik ediyorum. Kışkırtıcı fobiler olmaya başladığında otomatik olarak fobiler yaratır. Sürekli olan bir korku tam adresini bulamadığında o fobi’ye dönüşür. Ve kışkırtılması bizim dışımızdan değil
içimizdendir. ‘’ … Yogi Bhajan

Gong meditasyonu, evrenin primal seslerinin ve farklı element seslerinin vibrasyonlarıdır. Derin rahatlamayı hücresel seviyede sağlar. Süptil toksit bileşenlerini, fizik bedeninden serbest kalmasını sağlayarak, duygusal, zihinsel ruhsal farkındalık ve denge getirir. Sol ve sağ beyinlerinin koordinesini sağlayarak, sinir sistemini dengeler. Hormonların çalışma fonksiyonlarını yükseltir. Gong sesleri ulaştığı chakra enerji merkezlerini dengelerken, enerjinin yatay ve dikey olarak hareketini sağlar. Anı, hatıra ve travmaları, enerji sisteminin bütünlüğü ile şifalar. Salınan toksit enerji yerini prana ile doldurur. Gong seslerinin oluşturduğu vibrasyonlar, Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğinin terapik çalışmalarının ve hatırlama yolculuğunun vazgeçilmez aracıdır.

27 Kasım Pazar : 11.00 – 14.00 pm
Ücret : 150 tl

Renk Yaşam Yoga Stüdyosu
İletişim : 0 532 234 22 69/ e_yalim@yahoo.com
Adres: Mithatpaşa caddesi, Seda Apt. No: 1184 D: 1 Güzelyalı, İZMİR

Sınırlı kontenjan nedeniyle önkayıtlarınızı Renk Yaşam Yoga Stüdyosuna yapmanız rica olunur.

Zuhal Özyurt Hakkında

Kundalini Research Instutite (KRI) 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimine devam eden Zuhal, Gurmukh Kaur Khalsa’dan ilk uzmanlık programını aldı. 2011’de YogaSala Sarah Powers Yoga’nın Özü – Yin ve Yang Yoga, 2013’te Hart Lazer Yoga’da Güvenli Eğitim Uzmanlaşma programlarını tamamladı. Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı gibi terapi çalışmaları uyguluyor.
 İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga ve Meditasyon kurs ve eğitimleri ile transform içerikli yoga kampları düzenliyor.

1.5 yıl gökyüzü enerji hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğindeki Astroloji eğitimi alarak devam eden Zuhal, halen Rooger Woolger Institusine bağlı Juanita Puddifoot liderliğinde Derin Arınma Süreci ( Regresyon ) ve Rumen Yankulov ile Aile Dizimi eğitimine devam ediyor.