17-18 Şubat Samsun

Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ile
Güneş Tutulması ve Yeni Ay Özel Dersi
17 Mart Cumartesi

Güneş ve Ay tutulmaları etkileri uzun vadeye yayan etkileri yaratır. Yeni bir dönemin başlangıcıdır. Yeni Ay’lar yeni yaratım enerjilerini gerçekleştirdiği gezegen ve sabit yıldızların etkileşimlerinden ortaya çıkan yeni bir enerjidir. Güneş tutulmaları yaratım ve başlangıç enerjilerini, daha uzun vadeye yayan etkileri tılsım gibi yayar.

Kuzey – Ay düğümleri Aslan / Kova enerjisinde sürdürürken 2018 yılı tutulmalarıda bu iki burç enerjisinde gerçekleşiyor.

Merkür / Uranüs gezegenleri, Juno ve Hygeia astroidlerinin eşlik edeceği bu tutulma, İlişkiler ve Sağlık temasını etki edicek olan bir enerjiye sahip. Uranüs’ün özgürlükçü ve özgünlüğünü yeni fırsatlar yaratarak, Merkür’ün iletişimi, ilişkiler, seyahat, eğitim ve sağlık konularında yeniliklerin, yeni yaratım ve projelerde güçlü etkilerini uzun vadeye yayılmasıyla genişletiyor. Yeni bambaşka bir yaşam döngüsünü etkileyen Güneş Tutulması içsel değişimle gelen yeniliklerin temelini oluşturuyor.

Yeni partnerlıkların hayatımıza gelebileceği bu dönem ilahi ve kutsal birleşmenin yaşamlarımızın yerini alabileceğini fısıldıyor.

Kova Enerjisinde doğan Güneş Tutulması ve Yeni Ay Özel dersi, Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ile

• Yeni Ay Özel Dersi
• Yeni Ay Özel Meditasyonu
• Güneş Tekeri Yaratım Çemberi gerçekleşicektir.

Katılımcılara 40 günlük pratiklerinin devamı için meditasyon ve mantrası verilecektir.

Çalışmaya katılırken hafif tok bir mide ve rahat kıyafetler giymeniz önerilir.

YogaSamsun

İletişim : 0 552 219 18 38
Adres: Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı No: 161 Beren İş Merkezi 4/9 Atakum Samsun

18 Şubat’ta gerçekleşicek olan Bireysel seanslar için lütfen iletişime geçiniz.

Zuhal Özyurt ( Adarspal Kaur ) hakkında

Kundalini Research Instutite (KRI) 580 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitimini tamamlayan Zuhal, Gurmukh Kaur Khalsa’dan ilk uzmanlık programını aldı. 2011’de YogaSala Sarah Powers Yoga’nın Özü – Yin ve Yang Yoga, 2013’te Hart Lazer Yoga’da Güvenli Eğitim Uzmanlaşma ve 50 Saat Neval Aras ile Anatomi Eğitimi programlarını tamamladı. 1.5 yıl gökyüzü enerji hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğinde Astroloji etkinliğine alarak devam etti. Roger Woolger Instutite’sine bağlı Juanita Puddifoot liderliğinde Derin Anı Süreci Terapi eğitimi temel 4 modül’ü tamamlayan Zuhal, halen Rumen Yankulov ile Meditatif Aile Dizimi Sergisi Terapist Uzmanlaşma etkinliğine devam ediyor.

2015 yılında Uluslararası 220 Saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlaşma programı organize ederek Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde uzmanların olmasını sağladı ve 1 yıl stajerlik yaptı. Aquarian Trainer Academy’e devam eden Zuhal, Sarit Maor Simrit Kaur ile mentorluk programı ve asistanlığına devam ediyor. Reiki temelli evrensel enerji çalışmalarını, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantısı ile gerçekleştiyor.
 İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga ve Meditasyon tanıtımını, kurs ve eğitimlerini İstanbul ve dışındaki şehirlerde gerçekleştiriyor. Tatil ve transform içerikli yoga kampları düzenliyor. YogaŞala ve Kundalini Yoga HoMe StüDyo’da Kundalini Yoga ve Meditasyon derslerini sürdüyor.

YogaUni sitesinde uzaktan dahi olsa sizlerle Kundalini Yoga ve Meditasyon Dersleri yapıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyor!

www.zuhalozyurt.com