Samsun2

Zuhal Özyurt Eşliğinde
Temalı Ders, Beyni Yenile ve Duygusal Arınma Meditasyonu
19 Şubat Pazar, YogaSamsun Stüdyosu – SAMSUN


Beyni yenile! ☺

‘’ Eğer Kozmik Enerji ile aynı frekansta olursan, olanaklar da sana doğru gelir. Eğer Kozmik Enerji ile aynı frekansta değilsen olanaklar orada dahi olsa onları hissedemez, bilemez, onlar için hareket edemezsin. Bu yüzden onlar senin için varlığını sürdürmezler. ‘’ Yogi Bhajan ‘’

Varlığın en önemli deneyimi yaşamını sağlık, huzur ve mutluluk ile sürdürebilmesidir. Bu deneyimi gerçekleştirmenin ve yaşamı huzurlu kılmanın temeli, beynimizi yeniden yapılandırmakla başlar. Bu sayede yaşamsal, duygusal ve zihinsel reaksiyonlarımızdan uzaklaşarak, var oluşun temel kalıplarını görmeye, bilince yerlertişmeye başlamasıyla gerçekleştiririz.

Ön – sol ve sağ beynimiz, bireyin fiziksel ve ruhsal gelişiminin en önemli şimdiki ve yaşamlar arası köprüsüdür. Davranışlarımız, aksiyonlarımız, duygusal tavırlarımız, dönüşteremedğimiz düşüncelerimiz, geçmiş ve gelecek arasında bağ kuran temel karasteristik özellikleri taşır. Beyin organı içinde muhafaza her bir parça, ana bölüm, hormon ve sinir sisteminin çalışma fonksiyonları, zihin beden ve ruh bütünlüğünün en temel bağlantısıdır.

Zihnimiz amaç ve niyetlerimizin, beynimiz ise bu amaç ve niyetlerimizin, daha iyi nasıl gerçekleştirerek doygunluk ve keyif haline getirebileceğimizin vitesidir!

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ile

• Ön – Sol – Sağ beyin denge ve dans kriyası
• Duygusal Esneklik, Olumsuz Düşüncelerden Arınma meditasyonu

Katılımcılara Meditasyon ve müziği 40 günlük pratiklerinin devamı için verilecektir. 40 gün meditasyon uygulaması bilinç halinde yeniye yer açmak için Kundalini Yoga ve meditasyon teknik uygulamasıdır.

19 Şubat Pazar : Saat 11.00 – 13.00 pm
Ücret : 75 tl

YogaSamsun Yoga Stüdyosu
İletişim : 0 552 219 18 38
Adres: Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı No: 161 Beren İş Merkezi 4/9 Atakum Samsun

Zuhal Özyurt Hakkında

Kundalini Research Instutite (KRI) 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimine devam eden Zuhal, Gurmukh Kaur Khalsa’dan ilk uzmanlık programını aldı. 2011’de YogaSala Sarah Powers Yoga’nın Özü – Yin ve Yang Yoga, 2013’te Hart Lazer Yoga’da Güvenli Eğitim Uzmanlaşma programlarını tamamladı. Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı gibi terapi çalışmaları uyguluyor.
 İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga ve Meditasyon kurs ve eğitimleri ile transform içerikli yoga kampları düzenliyor. 2016 yılında KRI – Ajai Alai Asai ve Amrit Nam Sarovar Okulları ortaklığı ile Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programı organize ederek stajerlik yaptı.

1.5 yıl gökyüzü enerji hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğindeki Astroloji eğitimi alarak devam eden Zuhal, halen Rooger Woolger Institusine bağlı Juanita Puddifoot liderliğinde Derin Anı Süreci ( Regresyon ) ve Rumen Yankulov ile Aile Dizimi eğitimine devam ediyor.