Simrit Kaur ile Kundalini Yoga Atölyesi

Sat Nam!

Eğitmenim, Sarit Maor Simrit Kaur Türkiye’ye geliyor! Bu etkinliği uzun zamandır bekledik ve 2018 güncesi ile artık yerleşik Kundalini Yoga Eğitim Programlarını bekleyenler için harekete geçtik. Kendisi ile tanışmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Avrupa’nın önde gelen ve İsrail’in Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik programlarının öncülüğünü yapan Sarit Maor Simrit Kaur Türkiye’de Kundalini Research Institute ( KRI ) onaylı Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik Programlarını, İstanbul’da vereceği ilk tanışma atölyesini gerçekleştirmek üzere geliyor.
Kundalini Yoga’nın orijin öğretisini saygı ve özgünlüğünü severek gerçekleştiren Simrit, Kundalini Yoga’nın seyyah gezgini ve eğitmenidir.

Derin transformasyon içeren Kundalini Yoga bilim ve teknolojinin birleşimi ile herkesin yapabileceği bir yoga ekolüdür.

Atölye çalışması İngilizce’den Türkçe’ye tercüme edilerek gerçekleşicektir.

Dünyevi Dürtüler ve Sonsuz Titreşim Atölyesi
4 Şubat Pazar / 12.30 pm – 15.30 pm
Yer : Nişantaşı / İSTANBUL

3 saatlik bir yolculukla Dünyevi Dürtüler ve Sonsuz Titreşim arasındaki farkı deneyimleceğiz. Dürtülerimiz bilinçsiz arzu ve alışkanlıklarımızdan hareket etmemize sebep olur, Titreşim ise, sabır ve güven geliştirerek bizi gündelik stress, güvensizlik ve duygusal alışkanlıklarımızın ötesine, daha geniş bir bakış açısına davet eder.

Dünyevi Dürtüler ve Sonsuz Titreşim Atölye Çalışmasında, konuşarak ve paylaşarak, Kundalina Yoga kriya ve meditasyonlarını deneyimleyerek, beden ve zihin derin rahatlama seviyesine geçecek.

Gelin ve rahatlayın, kendinizi güven duygusuyla sonsuz titreşim içinde gevşetin.

Ücret : 225 tl

İletişim : Zuhal Özyurt 0 531 712 70 13 www.zuhalozyurt.com


EĞİTMEN, Sarit Maor Simrit Kaur

Sarit Maor Simrit Kaur bağımsız bir Kundalini Yoga ( 1 ve 2nci Seviye ) Eğitmenidir. Simrit Kundalini Yoga’nın Ortadoğu’ya gelmesine büyük katkı sağlamıştır. Kendisi ilk İsrail’li Lider Eğitmendir ve tam bir ‘’ Kundalini Seyyahı ‘’ olarak, İsrail, İbiza, Amsterdam, Zürih, Norveç ve Fransa gibi ülkelerde, bir yandan seyahat edip bir yandan öğretmektedir.

Simrit, Kundalini Yoga’nın orijini temel öğretiye büyük bir saygı duyar, aynı zamanda özgünlüğe de sevgi duyar.

Simrit Kaur tamamen kararlı ve hizmete adanmış örnek bir eğitmendir. Eğitmenliğini ve liderliğini her seviyede yogik bütünlüğü tutararak gerçekleştirir. Sevgi dolu, özenli ve şefkatli bir hocadır, aynı zamanda yönlendirme, rehberlik etme ve yukarıya doğru taşıma konusunda çok yüksek bir kapasitesi vardır.

Sarit Maor Simrit Kaur, www.ramadasa-remedy.com ‘un kurcusudur. Ocak 2018’de aktif olacak olan web sitesini şimdiden ziyaret edebilirsiniz.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği farkındalık ve şifa yogası olarakta bilinir. Yogi Bhajan öğretisi ile Kundalini Research İnstitute tarafından onaylı eğitim programları 54 ülke’de orjinine bağlı kalarak eğitim ve eğitmen yetiştirme programları gerçekleşir.

Kundalini Yoga kozmik bilinç enerjisinin, biyolojik ve bilimsel yaklaşımı ile tekniklojik, nefes, ses bilimi, mudra ve fizik bedeni hareketler serisinin, zihin, beden, fizik bedene olan güçlü etkilerini ortaya çıkaran, arınma, dengelenme ve yeni bir enerjinin ortaya çıkmasını sağlayan arındırıcı kriya setlerinden oluşur. Teknik öğretinin hedefi omurga kanalının canlanarak sinir sisteminin güçlenmesi, endokrin sisteminin dengelenmesi, beden sistemlerinin yeniden yapılanmasını ve bilinçaltının arınmasını sağlar. Güvenli teknolojik uygulamalar, bireyin bilinç değişimini, zihin beden koordinasyonunun sağlanmasını gerçekleştirirken, özduyarlılığı geliştirir. Madde ve ruhani dünya arasında mutlak gerçekliğin yaşama entegrasyonunu keyifli ve güçlü teknolojinin öğretisini doğamıza ve doğallığımıza dönerek gerçekleştirir.


For English
Earthy Impulse’s and Infinite Pulse Workshop

A 3 hours journey of examining the difference between Earthly impulses and Infinite pulse. The impulse which pushes us to act out of unconscious desires and habits, and the pulse which invites us to take a much vaster perspective, cultivating patience and trust that take us beyond the stress of our insecurities and emotional habits.

This workshop will include talk, sharing, and intense practice of kriyas and meditations, we’ll come to state of deep relaxation of body and mind. Come and Relax into trust, relax into the infinite pulse.

Workshop will be in English and translate to Turkish


4 February 2018
12.30 pm – 15.30 pm Nişantaşı / İSTANBUL

Workshop fee for civil : 225 tl

Fee for the Kundalini Yoga Teachers : 180 tl

Details and contact : Zuhal Özyurt 0 531 712 70 13


Teacher, Sarit Maor Simrit Kaur

Simrit is an independent Kundalini Yoga trainer ( Level 1 and 2 ). Simrit has been a major contributor to bringing Kundalini Yoga to the Middle East. She is the first Israeli Lead Trainer and lives the life of a “Kundalini Pilgrim” – teaching and traveling in Israel, Ibiza, Amsterdam, Zurich, Norway, France and more…

She teaches with a huge respect to the origin and with much love to originality.

Simrit Kaur is a living example of someone who is fully committed and dedicated to service. She is a teacher, a leader, and holds a yogic integrity on all levels. She is a loving, caring and compassionate teacher with an amazing capacity to direct, guide and uplift others.

Sarit Maor Simrit Kaur is the founder of www.ramadasa-remedy.com You can already visit the website which will be activated in January