Simrit Kaur Ramadasa Şifa Atölyesi

RaMaDaSa Şifa atölye çalışmasında, Siri Gayatri mantrasını derinlemesine araştıracağız. Siri Gayatri, Yogi Bhajan’ın öğrettiği Kundalini Yoga geleneğinde, şifa’nın mantrasıdır. Bu mantranın kökündeki sesleri ve bize iyileşme hakkında ne öğrettiğini araştıracağız.

Bu atölye’de fiziksel kriya uygulamaları, konuşma, paylaşım ve özel bir müzik yolculuğu ile derin meditasyonlarla gerçekleşicek.

Atölye çalışması, uzun araştırmalar ve öğrenme sonucunda ortaya çıkan ve yakın zamanda online başlayacak olan Ramadasa Remedy (Ramadasa Şifası’nın) yaratımının bir parçasıdır. www.ramadasa-remedy.com

Tarih : 29 Nisan Pazar
Saat : 09.30 am – 13.00 / 14.30 – 18.00 pm

Ra Ma Da Sa Şifa Atölyesine tam gün yada yarım gün olarak katılabilirsiniz.

Ücret : Yarım gün atölye çalışması 250 tl / Tam gün atölye çalışması 450 tl’dir

Kundalini Yoga Eğitmenleri için yarım gün 225 / Tam gün 400 tl’dir

Adres : Mısırlı Bahçe Sokak 55 A Türkali Mahallesi Beşiktaş

Kayıt ve iletişim : Zuhal Özyurt 0 531 712 70 13 / limbleo@yahoo.com

Ödemelerin aşağıdaki banka hesabına yapılması rica olunur

Zuhal Özyurt, Türkiye İş Bankası Teşvikiye Şubesi
İBAN NO: TR 69 0006 4000 0011 0740 5128 69

Simrit Kaur Hakkında

Simrit 25 yaşında yoga pratiğine başladı. Bireysel bir travmanın ardından, yaşamının çok zor bir döneminde, yoga hayatını kurtardı.

7 yıllık pratiğin sonrasında, hala derin bir depresyonun içindeyken, Kundalini Yoga ile tanıştı, bunun hayatına iyileştirici ve ilham veren bir etkisi oldu.

Bu deneyim ile farklı ülkelerde seyahat edip yoğun bir şekilde öğretmek, ilham vermek, iyileştirmek ve öğretiyi paylaşmak üzerine kurulu “Kundalini Seyyahı” hayatı başladı.

Simrit, Kundalini Yoga eğitmeni olmak için eğitimine 2004 Ekim ayında, Yogi Bhajan vefat etmeden birkaç gün önce, İngiltere’de başladı. Kişisel olarak Yogi Bhajan ile tanışmamış olsa da, Yogi Bhajan’ın mirasına, O’nunla çalışıp, paylaşmış, olan hocalarla ve onların oluşturdukları zincire güçlü bir şekilde bağlıdır.

Kundalini Yoga, 1. ve 2nci seviye Eğitimleri’nin Lider Eğitmeni olan Simrit, Kundalini Yoga’nın orijini olan temel öğretiye büyük saygı ve özgünlüğe sevgi duyarak öğretir.

Uzmanlığı Yönetmen olan Simrit’in, modern teknolojiyi kullanarak, kadim teknolojik öğretiyi paylaşma isteği, Ramadasa Remedy’nin ortaya çıkması sağladı.

İnstagram : kundalini_pilgrim
Facebook : KRI Kundalini Yoga Eğitimleri Türkiye
www.facebook.com/pg/KRIegitimleriturkiye