Yeniden Doğum

Kundalini Yoga ve Meditasyon Özel Tekniği ile “Yeniden Doğum Serisi, Canlı Gong Eşliğinde Ana Rahmi Bilinçaltı ve Manyetik Alanı Arındırma Atölye Çalışması”

Bilinçaltımız beyin organı içinde bulunan, anı, hatıra inançlarımızın içinde tutan kayıt deposudur. Bu depo içinde farkında olduğumuz ve olmadığımız tüm kayıtlar yaşamlarımızın aksiyonlarını oluşturur. Şimdiki yaşamımızın bilinçaltı oluşum yeri anne rahme düştüğümüz 120 günden itibaren oluşmaya başlar. Anne rahminde iken elektromanyetik alan vasıtası ile aldığımız hasarlı enerji yapısı, yaşamımızdaki en önemli tıkanmaların duygusal, zihinsel, ruhsal ve fiziksel dışa vurumlarıdır.

“Anneler kendi yaşamlarında oluşan kargaşanın yarattığı travma ile başa çıkamadıkları zaman bir kırılma noktasına gelir. Bu durumda annenin elektromanyetik alanı bir an için tahrip olur ya da kapanır. Ancak, rahimde büyüyen çocuğun sürekli olarak enerjiye, gelişmeye ihtiyacı vardır.”
– Yogi Bhajan – 31 Mart 1989

“Çocuk, annenin sinir hücrelerinin, dolaşım ve sinir sisteminin çalışmasıyla oluşan elektromanyetik alanın yaydığı belirli bir frekansta gelişimini gerçekleştirir. Bu işlemlerin tümü çocuğun gelişimini mümkün kıldığı gibi karakterinde de belirleyici etkiye sahiptir. Bu frekanslar sayesinde çocuğun karizması, sakinliği, güzelliği, muhteşemliği, çılgınlığı, bir aziz mi yoksa korkunç bir insan mı olacağı belirlenir.
– Yogi Bhajan – 28 Mart 1989

“Ana Rahmi Bilinçaltı, Manyetik Alanı Arındırma” atölye çalışmasında bilinçaltının ana rahmi döneminde oluşturduğu enerjinin tıkanıklarının arınmasını Canlı Gong meditasyonu eşliğinde uygulayarak,

– Elektromanyetik alanın yeniden yapılanması
– Bilinçaltı anı ve hatıra deposunun boşaltılması
– Çözümlenmemiş kaotik durumların çözülmesi,
– Oluşturduğunuz alt benliklerin ayrışması
– Zihinsel, ruhsal, duygusal şifa ve dengelenme gerçekleştiriyoruz.

Gong meditasyonu, evrenin primal sesinin ve farklı element seslerinin vibrasyonlarıdır. Derin rahatlamayı hücresel seviyede sağlar. Süptil toksit bileşenlerini, fizik bedeninden serbest kalmasını sağlayarak, duygusal, zihinsel ruhsal farkındalık ve denge getirir. Sol ve sağ beyinlerinin koordinesini sağlar, sinir sistemini dengeler. Hormonların çalışma fonksiyonlarını yükseltir. Gong sesleri ulaştığı chakra enerji merkezlerini dengelerken, enerjinin yatay ve dikey olarak hareketini sağlar. Anı, hatıralarının salınması ve travmaları enerji sisteminin bütünlüğü ile şifalar. Gong seslerinin oluşturduğu vibrasyonlar, Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğinin terapik çalışmalarının ve hatırlama yolculuğunun vazgeçilmez aracıdır.

YER: YogaŞala Nişantaşı
SAAT : 14.00 – 17.00 pm
ÜCRET: 145 TL

ZUHAL ÖZYURT
Halen Kundalini Research Instutite (KRI) 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon uzmanlık programına devam eden Zuhal, Gurmukh Kaur Khalsa’dan ilk uzmanlık programını aldı.
2011’de YogaSala Sarah Powers Yoga’nın Özü, 2013’te Hart Lazer Yoga’da Uzmanlaşma programlarını tamamladı. Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı gibi terapi çalışmaları uyguluyor. Evrensel enerjilere olan ilgisinin Göksel hareketlerini, Zeynep Süzmen Şen liderliğindeki Astroloji eğitimine devam ederek sürdürüyor.