Hakkımda

Zuhal Özyurt ( Adarspal Kaur ) hakkında

Kundalini Research Instutite ( KRI ) 580 saat Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitimini tamamlayan Zuhal, Gurmukh Kaur Khalsa’dan ilk uzmanlık programını aldı. 2011’de YogaŞala Sarah Powers Yoga’nın Özü – Yin ve Yang Yoga, 2013’te Hart Lazer Yoga’da Güvenli Eğitim Uzmanlaşma ve 50 Saat Neval Aras ile Anatomi Eğitimini programlarını tamamladı. 1.5 yıl gökyüzü enerji hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğinde Astroloji eğitimi alarak devam etti. Roger Woolger Instutite’sine bağlı Juanita Puddifoot liderliğinde Derin Anı Süreci Terapi eğitimi temel 4 modül’ünü tamamlayan Zuhal, halen Rumen Yankulov ile Meditatif Aile Dizimi Sergisi Terapist Uzmanlaşma programına devam ediyor. Fırsat yaratabildikçe 3HO organizasyonun gerçekleştirdiği Summer Solstice / Sadhana etkinliğine katılarak farklı eğitmenlerle çalışma fırsatını, kamp ortamında gerçekleşen Beyaz Tantra Meditasyon pratiği ve uygulamalarını sürdürüyor.

2015 yılında Uluslararası Türkiye/Fransa, 220 Saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlaşma programı organize ederek Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde uzmanların olmasını sağladı ve 1 yıl stajerlik yaptı. KRI Aquarian Trainer Academy programına devam eden Zuhal, Sarit Maor Simrit Kaur ile mentorluk ve eğitim stajer, asistanlığına devam ediyor. İlk eğitimi olan Ruh’un Anatomisi, Enerji Sistemlerine Giriş Temel Eğitim Programını düzenleyen Zuhal, Dream Yoga ve Yogakioo Yoga Festivali misafir uzmanı olarak katıldı. Enerji sitemlerini terapik yaklaşımlarla holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı terapileri uyguluyor.
 İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga ve Meditasyon kurs ve eğitimlerini, İzmir, Denizli, Adana, Ankara, Samsun, Marmaris, Trabzon, Kıbrıs, Antalya gibi şehirlerde gerçekleştirdi ve halen gerçekleştiriyor. Yoga tatili ve transform içerikli yoga kampları düzenliyor.  Yeniay ve Dolunay enerjilerinden faydalanmak üzere özel dersler uygulamakta.

Halen İstanbul, HoMe Stüdyo, YogaŞala ve online YogaUni sitesinden ders ve kurs etkinliklerine devam ediyor.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmen Sertifika Programı aldığı eğitimler Level 1 – 2 – 3

2009 India – Rishikesh, Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmen Sertifika Programı

2013  New Mexico, KRI, Guru Ram Das Ashram, Mind and Meditation

2014 China – Shenzen, KRI – AAA Kundalini Yoga School, Conscious Communication

2014 New Mexico, KRI, Guru Ram Das Ashram, Stress and Vitality

2015 China Shenzen, KRI – AAA Kundalini Yoga School, Life Cycle & Life Circle

2015 Fransa, Amritnam Savorar Kundalini Yoga School, 21 Stage of Meditation

2017 New Mexico, KRI, Guru Ram Das Ashram, Authentic Relationship

2010 – 2017 yılları arasında 5 yıl 8 günlük – Amerika, New Mexico Summer Solstice Sadhana ve 3 Günlük Beyaz Tantra Meditasyonu festivali

İnstagram : zuhalozyurtyoga  YouTube : Zuhal Özyurt

https://www.yogauni.com/tr/Uzmanlar/zuhal-ozyurt-(adarspal-kaur)/4057