Kundalini Yoga ve Meditasyon Kampı

Kaz Dağları Hızır Kamp 22 – 26 Nisan  

Shaman Ritüeli, Shaman rehber ve doğanın güçleri, erk hayvanlarının rehberlerinde, Yeniden Doğum ve Bilinçaltı Arınma Kundalini Yoga Kampı 

Zamanın ve mekanın ötesinde kendi içsel yolculuğunla, Nisan ayının kendisini Bahar’dan usul usul Yaz’a bıraktığı geçişinde, içsel doğumunu, kendi içinde açan yeni bir tohumla büyüterek, topraktan su’ya, ateşten hava’ya ve dönüştüğün sonsuzluk bilincine doğru bir yolculuk. 

Bu yıl 7’incisi gerçekleşecicek olan değişim ve dönüşümün tohumlarını Kaz Dağlarının içsel huzuru ile gerçekleştireceğimiz Yeniden Doğum ve Bilinçaltı Arınma Kundalini Yoga Kampı, sadece sen’I değil Kaz Dağları’nın kutsal topraklarını da kutsuyor, gücüne güç katıyor. Her yıl Kaz Dağlarında Yeniden Doğum ve Bilinçaltı Kampını yapmanın çok özel olduğunu düşünüyorum. 

  • Zamanın ve Mekanın Ötesinde
  • Kristalize Olarak
  • Öz yaratım’ı

Sabah yogası, Yeniden Doğum Serisi, Meditasyon’da 3 Ana Yolculuğu içeren Pratik uygulamalar, Osho, Sufi, Jappa, Gong meditasyonlarını, Zeytinli Deresi ve doğasında gerçekleşicek olan sessizlik ve nefes yürüyüşlerini interaktif uygulamalı pratikler eşlik ederek gerçekleştiriyoruz.

Kendi içinde açan yeni bir tohum olmada, yaşamın ve doğanın bize sunduğu zenginliklerinin içinde doygun, çoşkun, içsel neşe ve keyif’e temas eden 4 gün’ü yaşıyoruz

Kamp Alanı : Hızır Kamp 

Tarih : 22 – 26 Nisan 2020

Ulaşım : Münferit yada Yenikapı – Bandırma yolu üzerinden  grupla ulaşım veya Edremit Havaalanın’dan kampa taksi ile ulaşım ile gerçekleşir. Detaylar katılımcılara iletilecek.

Eğitmen : Zuhal Özyurt Adarshpal Kaur

Ücret :  2 kişilik wc ve duş içinde ahşap evlerde kişi başı, tam pansiyon ve kamp eğitimi dahil 2100 tl

2 kişilik wc ve duş ortak paylaşımlı ağaç evlerde kişi başı, tam pansiyon ve kamp eğitimi dahil 1780 tl

Çadır Konaklama : 1580 tl

2 arkadaş gelen yada bir aileden 2 kişi katılım, kişi başı 100 tl indirimlidir.

Kamp katılmı 15 kişi ile gerçekleşeceğinden lütfen konaklama için erken rezervasyon yapmanız önemli olucak. 

Kamp için son kayıt tarihi 15 Nisan 2020

İletişim ve Kayıt Zuhal Özyurt 0 531 712 70 13 /  limbleo@yahoo.com

Zuhal Ozyurt Adarspal Kaur  hakkında

Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını Gurmukh Kaur Khalsa’dan alan Zuhal, Kundalini Research Instutite (KRI) onaylı, 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını tamamladı. Hart Lazer Güvenli Öğretme, Restoratif Yoga ve Sarah Powers Yin – Yang Yoga’nın Özü Uzmanlıği, Dinah Rodrigues öğretisi ile Hormon Yoga Eğitim Programlarını bitirdi. 

Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı ve Reiki Temelli Uyumlama çalışmalarını yapıyor. Rooger Wolger İnstutite Derin Anı Süreci 4 Temel eğitimi, 1,5 yıl Astroloji’ye Giriş, 3 yıllık Rumen Yankulov ile Meditatif Aile Sergisi Uzmanlık Programını tamamladı.

KRI Aquarian Training Academy’e devam eden Zuhal, Kundalini Pilgrim Kundalini Yoga Okulu Kurucusu Sarit Maor Simrit Kaur’dan mentorluk programı alarak KRI Onaylı Kundalini Yoga Uzmanlık Programlarını Türkiye’de organize ediyor ve Uzman olarak yer alıyor.

İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga tanıtım ve kurs programları, transform içerikli yoga kampları düzenliyor. 

22 – 26 Nisan 2020 Yeniden Doğum Arınma Kampı Kaz Dağları

Yazı dolaşımı