Kundalini Yoga Özel Yeniden Doğum Serisi

Ardh Kechari Kriya ve Jappa Meditasyon Atölyesi

‘’ Zihiniz sizin çok iyi bir dostunuz yada düşmanınız olabilir. Tarştığımız şey basit gerçekliktir, drama yoluyla hayatı öğrenmek and travma yoluyla hayatı mahfetmektir. ‘’  Yogi Bhajan

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğine özel Yogi Bhajan tarafından verilmiş Yeniden Doğum kriya ve setleriyle tanışmanın ve derin transformasyonun kendi kendimize uygulama pratiği ile gerçekleştiğini deneyimleyeceğimiz bu yolculukta zihin, beden, ruh ve tüm enerji sistemleri arasında izleri kalan anı ve hatıralarının arınmasın sağlayacaksınız. 

Yogi Bhajan Aquarian Çağ ile her bir bireyin özgün ve özgürlükçü kendisinin lideri olacağı ve bilgiyi dışarıda değil içeride bulacağımızı söylemiştir. 

Bilgi, yani enerjetik hafiza tüm enerji sistemlerimiz içinde yer alarak duygu, zihin ve fiziksel davranış ve inançlarımız içinde kendini gösterir. 

Yeniden Doğum Serisi’i mantra, mudra, asana, beden kilitleri ve nefes’in oluşturduğu kombinasyonlarının bir bileşenidir. Enerji sistemleri ve bilinçaltının derinliklerine nüfuz eden yapısı, kendi kendimizin doktoru, mühendisi, inşaatçısı ve usta olmamızı sağlar. 

Kundalin Yoga ve Meditasyon Yeniden Serisiyle

  • Ardh Kechari Kriya 
  • Gong Meditasyonu
  • Jappa Meditasyonu gerçekleşicektir

Katılımcılara 40 günlük meditasyon pratiğinin sürekliliğini sağlamak için verilecektir

Eğitmen : Zuhal Özyurt

Mandala Yaşam Atölyesi

Tarih: 24 Mart Pazar

Saat : 11.00 – 14.00 pm

Ücret : 200 tl 

Kayıt ve İletişim : Ali Sevgin  0 530 289 35 88 – alisevgin@gmail.com

Adres :Selanik cad.No:50/16 Meşrutiyet mah. Kızılay/Ankara

Eğitmen Zuhal Ozyurt Adarspal Kaur  hakkında

Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik Programını Gurmukh Kaur Khalsa’dan alan Zuhal, Kundalini Research Instutite (KRI) onaylı, 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimini tamamladı. Hart Lazer Güvenli Öğretme, Restoratif Yoga ve Sarah Powers Yin – Yang Yoga’nın Özü eğitimlerini bitirdi.

Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı ve Reiki Temelli Uyumlama çalışmalarını yapıyor. Rooger Wolger İnstutite Derin Anı Süreci 4 Temel eğitim programını tamamlayan Zuhal, 1,5 yıl Gökyüzü hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğinde eğitim alarak devam etti. Halen Rumen Yankulov Meditatif Aile Sergisi Eğitimini sürdürüyor.

KRI Aquarian Training Academy’e devam eden Zuhal, Sarit Maor Simrit Kaur’dan mentorluk programı alarak KRI Onaylı Kundalini Yoga Eğitimlerini Türkiye’de organize ediyor ve Eğitim de yer alıyor.

İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga tanıtım ve kurs programları, transform içerikli yoga kampları düzenliyor.

24 Mart Yeniden Doğum Serisi Ardı Kechari Kriya ve Jappa Meditasyonu

Yazı dolaşımı