Yaşam bir ritüel gibi
Beden’de yaşamak bir ritüel gibi
Nefes almak her an bir dua
Atılan her adım bir sanat gibi


Yogi Bhajan öğretisiyle, Yeniden Doğum Serileri, zamanın ve mekanın ötesine taşıyan, nefes, mantra, mudra, vücut kilitlerinden kombine edilmiş egzersizlerdir. Bu egzersizlere, gong meditasyonları eşlik ederek, odak noktaları, açılar ve vizyonlama yöntemleriyle meditasyon haline geçerek bilinçaltının derinliklerine yolculuk ederiz.  Enerji alanları ve beynin kimyasının değişimini gerçekleştirdiğimiz bu yolculuk, birlikte toplulukla gerçekleştirilen bir uygulamadır.

Yaşam yolculuğumuz büyüklü küçüklü döngülerden oluşur. Bu döngüler enerji sistemi ve bilinçaltının derinliklerinde yine büyüklü küçüklü anı ve hatıralarının iz düşümleri ile, alışkanlıklar, inançlar olarak yerini inşaa eder.

Yeniden Doğum Serilerinin en büyük getirisi siz sadece uygularsınız ve ruhunuz kendi içinde açmaya ihtiyacı olan hareketi, prana’nın dolaşımının sağlanmasını gerçekleştirir ve kendi kendinizin üstadı ve fethini gerçekleştirirsiniz. 

Ay’ın fazı Dolunay Dönemi Bilinçaltının derinliklerine inmemize ve benlikte derin şifalanma getiren zamanı kapsar. 

Kundalini Yoga Öğretisi ile gerçekleşicek olan bu özel serilerin 10 yıl yaptıpımız meditasyonlara beden enerji sisteminde denge ve uyum getirdiği söyelenir. 

Bu eşsiz ve keyifli Yeniden Doğum Serilerini deneyimlemek ve kendiniz için bir adım daha hafiflik için 

28 Mart Pazar Terazi Dolunay’ı dengeleri kurmak ve

20.30 – 22.30 pm de görüşmek üzere

Katılım 100 tl

2021, Terazi Enerjisinde Dolunay Yeniden Doğum Serisi

Yazı dolaşımı


Open chat
Merhaba
Zuhal Özyurt RaMaDaSa Programları. Size nasıl yardımcı olabilirim?