Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon
Temalı Ders Göksel İletişim, Konuşmak ve Dinlemek,
Canlı Gong Meditasyonu

Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği geniş yelpazesi ile sunduğu uygulamalarıyla, hızlı biçimde yaşam yolculuğumuzun amaçlarını hatırlamamızı sağlar. Bu yolculuk gökyüzü ve yerküre bağlantısı ile içsel ve dışsal bağllantının en keyifli haliyle dönüştürmenin yolculuklarından biridir de. Yolculuğumuzdaki her bir deneyim evrensel bilgeliğimize uyumlanmamızı gerçekleştirirken, Ruhun bilincini, evrensen benliğini hatırlatarak Göksel iletişim vasıtasıyla kurmasını sağlar.

Hepimiz iletişimde bulunmak ve iletişim kurma ihtiyacındayız. İletişim vasıtasıyla ifade yerini bulurken, gerçek iletişim manolog’tan uzak, dinlemeyi ve konuşmayı içerir.

Doğunun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğini ile İletişim : Konuşmak ve Dinlemek setleriyle oluşan madde ve ruhani dünya arasındaki sesin kaynak enerjine yapacağımız bu yolculukta Gong Meditasyonumuz yer alıcak.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ile

• İçsel ve Dışsal Bağlantı Kriya seti
• Meditatif Bilinç İletişim
• Gong Meditasyon’u ile gerçekleşicek.

Gong Meditasyonu : Gong, şifalanmanın, dönüştüren, gençleştiren, kutsal ve kadim bir enstrümanıdır. Gong’un oluşturduğu titreşimsel rezonans, bireyi kozmosun primal titreşimleri ile senkronize ederek doğal şifalanmayı gerçekleştirir.

Titreşimler evrenin primal seslerini oluştururken, sesler benlik ile kaynakla kurulan iletişimi, ve benliğin dış dünya ile olan iletişimini, gerçeklik üzerinden kurulmasına sağlayan araçlardan biridir. Göksel iletişim, ruhtan maddeye, maddeden ruh’a akan bağlayıcı iletişimi kurar.

Atölye çalışması ilk defa yoga yapacaklar için uygundur. Çalışmaya lütfen rahat kıyafet ve hafif tok karın ile katılmanız önemlidir.

Tarih : 29 Eylül Cumartesi
Saat : 14.30 – 16.30 pm
Ücret : 60 tl
Githa Yoga : Saray Arkası Sok. Muhterem Apt. No.39 Daire:1-2
Gümüşsuyu
İletişim ve Kayıt Tel: 0 533 305 63 79 – 0 212 245 92 26
E-mail: info@githayoga.com.tr

Zuhal Özyurt ( Adarspal Kaur ) Hakkında

Kundalini Research Instutite (KRI) 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitimini tamamlayan Zuhal, Gurmukh Kaur Khalsa’dan uzmanlık programını aldı. 1.5 yıl gökyüzü enerji hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğinde Astroloji etkinliğine alarak devam etti. 3 yıldır düzenli olarak Gökyüzü Hareketlerine ilişkin özel ders ve atölye çalışmalarını Istanbul ve Istanbul

dışında gerçekleştiyor. Döngülerin Evrensel Enerji potansiyelini Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğinin astrolojik yaklaşım ve bilgisini, Kundalini Yoga teknolojisi ile paylaşıyor.

29 Eylül Temalı Ders Göksel İletişim, Konuşmak ve Dinlemek, Canlı Gong Meditasyonu / Githa Yoga

Yazı dolaşımı