Zuhal Özyurt eğitmenliğinde “Yeni Yıl Yaratımları” 
Kundalini Yoga Atölyesi,
7 Aralık 2019 Cumartesi, saat 12.00’de Baraka Yoga’da! 

Yeni Yıl için hazırlıklar başlıyor. Önce kendinde. Önce sen.
Yeni Yıl’da neler yaratmak istersin? 

“Yeni Yıl Yaratımları” temalı atölyede, Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniği ile keyifli bir çalışma gerçekleştireceğimiz. 

Farkındalık ve Tazelenme

Her yeni yıl önümüzde açılan yeni bir sayfa vardır, bu yepyeni dönemi tazelenmiş ve canlanmış bir enerji ile keyifle karşılamak istersen, bu çalışmaya sen de katılabilirsin. 

Hayatımızdaki “yaratımlarımızı” nasıl yarattığımızın farkındalığını keşfederek, yeni niyetlerin tohumunu kalplerimizden hayata bırakacağız. 

Kendimizi, hayatımızı, hayata bakış açımızı sınırlayan, daraltan, donuklaştıran halleri bir kenara bırakmak, sınırsız ve mekansız, gerçek olanla buluşarak akışa katılmak, gücünüzü hatırlamak için siz de bu çalışmaya katılabilirsiniz.

Tarih: 7 Aralık Cumartesi

Saat: 12.00- 14.00 

Ücret: 150 TL+ KDV

“Arkadaşımla geleceğim” indirimi: 130 TL+ KDV 

Kontenjan 12 kişi ile sınırlıdır. 

*Bu çalışma her seviyeden katılımcı için uygundur. Daha önce hiç yoga yapmadıysanız da katılabilirsiniz.
*Çocuklar, hamileler için uygun değildir. 

Kundalini Yoga nedir?

* 5000 yıllık bir tekniktir, Yogi Bhajan tarafından 1969’de Hindistan’dan Amerika’ya getirilmiştir.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği, belli bir tekniği izleyen setlerden oluşan kriyaları oluşturur. Günümüzün en hızlı zihin, beden, ruhsal transfarmosyonunu sağlayan, herkesin yapabileceği bir teknik yogadır.

* Otonom sinir sistemi ve glandular salgı bezleri üzerine yoğun ve etkin olarak çalışır. Enerji kanallarımız olan meridyenler üzerindeki var olan blokaj ve tıkanıklarını açarak, organ sağlığını sağlar. 

* Vücut sistemleri üzerinde etkili olarak çalışan Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniği şifa, dönüşüm ve farkındalık yogasıdır.

Zuhal Özyurt kimdir? 

İlk Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını Gurmukh Kaur Khalsa’dan alan Zuhal, Kundalini Research Instutite (KRI) onaylı, 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını tamamladı. Hart Lazer Güvenli Öğretme, Restoratif Yoga ve Sarah Powers Yin – Yang Yoga’nın Özü Uzmanlık Programlarını bitirdi. 

Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı ve Reiki Temelli Uyumlama çalışmalarını yapıyor. Rooger Wolger İnstutite Derin Anı Süreci 4 Temel eğitim programını tamamlayan Zuhal, 1,5 yıl Gökyüzü hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğinde eğitim alarak devam etti. 3 yıllık Rumen Yankulov Meditatif Aile Sergisi Uzmanlık Programı’nı tamamladı.

KRI Aquarian Training Academy’e devam eden Zuhal, Kundalini Pilgrim Kundalini Yoga Okulu Kurucusu Sarit Maor Simrit Kaur’dan mentorluk programı alarak KRI Onaylı Kundalini Yoga Uzmanlık Programlarını Türkiye’de organize ediyor ve Uzman olarak yer alıyor.

İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga tanıtım ve kurs programları, transform içerikli yoga kampları düzenliyor. İstanbul’da Yoga Şala ve Advayta Bomonti stüdyolarında derslerini gerçekleştiriyor. 

Nasıl kayıt olabilirim? Sorularınız varsa, onları da yazarak, 
lütfen barakayoga@gmail.com adresine isim ve iletişim bilgilerinizi yollarak, Kundalini Yoga Workshop çalışmasına kayıt olmak istediğinizi belirtin. Size ödeme ve fatura bilgisi, stüdyo yol tarifi için hızlıca dönüş sağlanacaktır.

7 Aralık, Yeni Yıl Yaratımları Bostancı

Yazı dolaşımı