Zuhal Özyurt ve Antar Satya Eşliğinde
Kundalini Yoga Arınma & Aile Dizilimi Kampı

27 Haziran 1 Temmuz / İzmit

4 gece 4 tam günlük bu arınma kampında, Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğine özel yeniden doğum, ana rahmi – bilinçaltı arınma setleri ile, interaktif çalışmalar yer alıyor. Bu çalışmaların yanısıra, Aile Dizilimi metodu sayesinde sistematik bakış açısı ile tanışıyor, bütünle olan bağlantımıza, köklerimize ve sevgi akışına uzanıyoruz.

Ruhsal ve evrensel gerçekliğimize köprü kuracağımız bu yolculukta

• Ana rahmi ve çocukluk dönemlerine ait bilinçsiz kayıtların arındırılması,
• Ruhun enkarnasyonlarından bugüne aktarılmış olan hafızanın arındırılması,
• Psişenin tuttuğu hasarlı enerjinin dönüşümünü sağlayarak, zihinsel ve duygusal bedenlerimizdeki dengenin kurulması, bilinçaltının arındırılması üzerine çalışıyoruz.
• Büyük hafızayı harekete geçirerek, fizik bedenimiz ve çevresini saran enerjinin toksik yapısının yerine, varlığın tüm yönleri ve yaşam zamanlarıyla denge içindeki yeni bir yapıyı yerleştiriyoruz.

Aile Dizimi metodunun yardımıyla

• Atalarımız ile aramızdaki gizli bağları, bilinçaltı anlaşmaları farkındalığımıza getirerek dönüşümün ilk adımını atmaya,
• Ebeveynlerimiz ile ilişkimizdeki doğru yerimizi bularak, atalarımızdan bize akan yaşama, sevgiye, desteğe ve güce kendimizi açmaya, onlara duyduğumuz kör sevgiyi, bilinçli bir sevgiye dönüştürmeye,
• Bütünün içindeki yerimizi görmeye, kabul etmeye, atalarımızdan aldıklarımızı hayatımızda anlamlı bir şeylere dönüştürmeye niyet ediyoruz.

4 günlük keyifli bir kamp programında, hem eğlenceye, hem de dinlenmeye alanımız olacak. Hizamızı sarsılmadan, doğanın güçlerini, şaman rehberlerinin ve kudret hayvanlarının da desteğini alarak gerçekleştireceğiz. Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniğinin özel setleri, Osho aktif meditasyonları ve Aile Dizimi meditatif yaklaşımı ile oluşturduğumuz bu programda pratik uygulamaları, teorik anlatımlarla da destekleyeceğiz.

Bu arınma kampında beklentisiz olarak yer almanız, sıradışı bir çalışmanın getirisine kendinizi açmanız, ruhunuzun ihtiyacı olan şifalanma ve birleşmeyi kolaylaştıracaktır.

4 Gece 4 Gün, 27 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kundalini Yoga Arınma & Aile Dizilimi Kampı, 16 kişi ile sınırlıdır.

Katılım ücreti : Ulaşım hariç, 2 kişilik odalarda konaklama, 3 öğün yemek dahil kişi başı 1500 TL’dir.

Kampın kesin katılımcıları için iletişim :
Zuhal Özyurt : 0 531 712 70 13 – limbleo@yahoo.com

Son rezervasyonların 15 Haziran tarihine kadar gerçekleştirilmesi rica olunur.

Ulaşım: Gidiş ve dönüş için servis kullanıcak olup detaylar katılımcılarla paylaşıcaktır. Dileyenler kendi imkanları ile konaklama yerine ulaşabilir.

Kendinize Yatırım ve Ödemeler : Kamp kesin katılımcılarının rezervasyonları için 500 tl aşağıdaki banka hesabına kapora olarak yatırılması gerekmektedir.

Zuhal Özyurt, Türkiye İş Bankası Teşvikiye Şubesi

İBAN NO: TR 69 0006 4000 0011 0740 5128 69

Konaklama : Aytepe / İzmit

Zuhal Özyurt Hakkında

Kundalini Research Instutite (KRI) 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimini tamamladı. Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı çalışmaları uyguluyor. Rooger Wolger İnstutite Derin Anı Süreci 4 Temel eğitim programına katılan Zuhal, halen Rumen Yankulov Meditatif Aile Sergisi Eğitimine ve KRI Aquarian Training Academy’e devam ediyor. İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga tanıtım ve kurs programları, transform içerikli yoga kampları düzenliyor.

Satya Antar Hakkında

Satya, Aile Dizimi ile ilk kez 2003 yılında Svagito Liebermeister’in çalışmalarında karşılaştı. 2003-2012 yılları arasında ağırlıklı olarak Svagito Liebermeister ve Anand Rumen Yankulov olmak üzere, pek çok terapistin Aile Dizimlerine katıldı, farklı yaklaşımları gözlemleme fırsatı oldu. Bu süreçte Türkiye, İtalya, Norveç, Bulgaristan ve Yunanistan’da, Primal ve Tantra şifa süreçlerinden geçti, Mystic Rose, Awakening of Love gibi grup süreçlerini, Sufi ve Şamanik grup çalışmalarını, nefes terapilerini tecrübe etti.

2012 – 2015 yılları arasında Bulgaristan’da Rumen Yankulov’un Aile Dizimi Uygulayıcısı Eğitimi’ni tamamladı. Aynı dönemde, Svagito ile Danışmanlığın Zen Yolu eğitimini (1.Bölüm) aldı; Faisal Muqaddam tarafından kurulmuş Diamond Logos öğretilerinin İstanbul öğretmeni Emilio Mercuriali ile grup çalışmalarına, 2 yıl boyunca düzenli olarak katıldı.

Satya, Aile Diziminin yanısıra Kadın Çemberi çalışmaları yapıyor.

Aile Dizilimi ve Kundalini Yoga Kampı İZMİT / 27 Haziran 1 Temmuz

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.