Zuhal Özyurt Eşliğinde
Yeniden Doğum, Bilinçaltı Arınma ve Canlı Gong Meditasyonu
Transit Hafiza’yı Arındırmak

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği’ne özel Yeniden Doğum, Bilinçaltı ve Anarahmi Arınma Setleri, nefes, mudra, mantra gong meditasyonu ve teknik asanaları içerir. Teknik, bilinçaltının en derinlerinde gizli kalmış anı ve hatıralarına ulaşarak, hücresel seviyede değişim, atasal ve yaşamsal enkarnasyonlarımızdan bugüne aktarılan, hasarlı enerji yapısını ve inanç kalıplarını, bilinçaltının derinliklerine inerek, beyin ve sinir sistemini tekrar yapılandırarak düzenler. Bir biri içine geçmiş ince zarların tek tek açılması gibi saf ve dengeli bir benlik yapısı, yeni bir benliğin doğumu ile gerçekleşir.

Bu transformasyon içeren etkinlik çalışmasında Ruh’un yaşamsal deneyimini Kollektif Bilinçaltından Enerji sistemlerine nasıl aktarıldığını inceliyoruz.

Shaman Müzik ve Rehberleri ile gerçekleşicek olan Transit Hafizadan Arınma seti ardından, yaşamımızda Refah ve Bolluğu yükseltmek, enerji sistemimizde yeni imzalarımızı oluşturmak niyetiyle yeni vizyon ve yaratımlarımıza start veriyoruz.

Yeniden Doğum, Bilinçaltı Arınma ve Canlı Gong Meditasyon etkinliğinde

• Transit Hafizayı Arındırmak Kriyası
• Refah ve Bolluk Meditasyonu gerçekleşicektir

‘’ … Transit hafizalar yaşamlarımız için çok ağırdır. Transit hafızanın içinde ağır baskılar vardır. Yaşamın içinde düzenlenmeye ihtiyaç duyulan ama henüz düzeltilmemiş olan bu hafızalar, zengin yada fakir, güzel yada çirkin, dini yada dinsiz olup olmamakla, yaşamın bu yansımaları ile ilgilenmez. Onun için bunun bir hissiyatı yoktur. Kozmik yasalar içinde Transit Hafiza’ya yerine uymayan şey denilir ‘’ … Yogi Bhajan

YogaŞala Nişantaşı

İletişim : 0212 241 00 67

Teşvikiye Cad. Celal Derviş Apt. 16/7 NİŞANTAŞI – İSTANBUL

7 Ekim Transit Hafıza’yı Arındırmak ve Gong Meditasyonu / YogaŞala

Yazı dolaşımı