Hakkımda

Zuhal Özyurt ( Adarshpal Kaur )

2009 Kundalini Research Instutite (KRI) Kundalini Yoga ve Meditasyon, 2010 Cihangir Yoga Mey Elbi ve Başak Kutlu Atay Hamile Yogası ve Doğum’a Hazırlık, 2011 Sarah Powers Yoga’nın Özü – İnsigth Yoga Yin ve Yang Yoga Eğitimlerine katlarak Eğitmen sertifika progamlarını tamamladı. 2010 – 2011 Haziran ayında Amerika, New Mexico’da 3HO tarafından düzenlenen Summer Solstice, 3 günlük derin Kundalini Meditasyonu ( White Tantra ) ve Uluslararası Kadın Kampı gibi workshop’lara katıldı.

2010 yılında Özel Acıbadem Hastahanesi Departman Şeflerine Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ile 8 saatlik Stress Yönetimi programı düzenledi, Doğum travma, bilinçaltı, içteki çocuk bağlantı, karmik arınma gibi transformasyon ağırlıklı terapi çalışmaları ve kurs programları düzenliyor. Reiki temelli farklı frekanslarının masterlığını yapıyor ve seminerler veriyor.

Enerji terapi ve yoga uygulamalarından bütün oluştururak, beden sistemlerindeki tıkanıkların, duygusal ve zihinsel alt nedenlerini ele alarak terapi seansları uyguluyor.. Halen HoMe Studyo, YogaSala, Baraka Yoga studyolarında Kundalini Yoga ve Meditasyon derslerini vermekte.