KRİSTAL TAŞ VE MANTRALARLA REİKİ TEMELLİ ENERJİ TERAPİ

 

Evrensel Enerji Nedir

Evrensel Enerji, Kaynağı tek olan yerden saf olarak yeryüzüne akan, sınırsız ve sonsuz olan güç kaynağıdır. Bu kaynak evrensel yasam enerjisidir. Nefesimizle aldıgımız her prana – yaşam enerjisi bedenimizde var olan hava kanalları nadiler, enerji meridyenleri ve enerji merkezlerimiz chakralar boyunca beden ve seviyelerine alırız. Evrensel enerjiye kanal olan her birey enerjiyi tepe chakradan alarak alıcısına iletir. Enerji tekdir ve bir kanaldan gelir. Çeşitli sistemlerin ve çeşitlerinin olması her bir sistemin kendi içinde bir sistematiği ve frekans boyutunun farklılığındandır. Bütün frekansların temeli tek bir kaynaktan gelen sevgi frekansıdır.

Reiki Enerjisi ve Kristal Terapi

Reiki Evrensel Enerji uygulayıcıdan alıcıya aktarılır. Reiki enerjisi bir çok hastalıkta tıbbi tedaviyi tamamlar. Zihinsel, bedensel ve ruhsal dengelenme sağlarken bedenin tüm sistemlerinde calışarak enerji ihtiyacı olan bölgeye akacaktır. Reiki terapisi gerginlik ve stresi, ilaçların yan etkisini azaltır, yorgunlukları giderir, bağımlıklardan kurtulmaya yardım eder. Kişisel gelişimle birlikte yaratımların uygulanması, ikili ilişkilerde huzur ve dengenin gelmesi, cesaret, korku, özgüven eksikliğinde kişinin kendisini sevgiye açmasıyla tüm cevre ile olan ilişkisinde evrenle bir ve uyum içinde olmasını sağlar. Reiki şifa tekniği enerji merkezlerimizde ve meridyenlerde var olan blokajları serbest kalmasını sağlarken acı ve ağrıları dindirir. Çocuklar ve bebekler içinde kullanılan en güvenli şifa tekniğidir.

Kristal Taşlar

Bedenimiz doğadan bize verilmiş bir armağandır. Doğa ile aynı uyum ve denge içindedir. Doğanın ilk oluşumunda doğal taşlar, kristaller vardı. Kristaller doğada saf olarak bulunur. Doğal taşlar toprağın altından çıkarlar. Ve özellikle kristaller dik olarak bulunurlar. Evrensel enerjiyi dik biçimde saf olarak alırlar. Bizlerde enerjiyi dikey yada yatay olarak alırız. Doğal taşlar milyon yıllarca toprağın en alt tabakalarında kalarak basınç ve içinde bulunduğu minaraller sayesinde taşımış olduğu enerjileri tutarlar. Doğal taşlar ve kristaller kullanılarak fiziksel-duygusal ruhsal anlamda dengelenmeler sağlanabilir. Bir çok hastalık ve özellikle stres, olumsuz enerjiden arınma, canlılık, zindelik, güven ve cesaret verme gibi sayısız faydaları vardır. Doğal taşlar ve kristaller bilge, şifa gücü yüksek taşlardır.

Özel Müzik ve Sesler

Evrenin özü ses ve titreşimlerinden oluşan frekanslardan oluşmuştur. Bu frekansların sesleri zihinsel, ruhsal, duygusal, hücresel ve sinir sistemi boyunca kalıcı dönüşümleri gerçekleştirir. Bilinçalti ve var olan blokajların denge ve arınmasında müzik ve seslerin önemi büyüktür. Bugün bir çok hastahane ve özel tedavilerinin uygulanmasında ses ve titreşimlerin şifa gücü kullanılır.

Seanslarda özel yüksek frekanslı müzikler ve mantralar kullanılır. Bu sesler direk organlar için olabileceği gibi zihinsel, ruhsal, duygusal, hücresel seviyede, glandular ve sinir sistemini kapsayan, enerji kanallarımız chakralar için özel ses ve titreşimlerini içerir.

Kristal Taş ve Mantraların Eşliğinde Enerji Terapi Seansları

 • Günlük yaşamın stresinden arınma ve rahatlama
 • Aura – chakra dengelenme ve güçlendirme
 • Meridyenlerdeki tıkanık enerjilerin açılması
 • Baş ağrısı – kronik ağrılar
 • Toksin arınma
 • Beyin loplarını dengeleme gibi çalışmaları içerir

Seanslar sırasında

 • Usui Reiki
 • Kundalini Reiki
 • Shamballa Çok Boyutlu Şifa Sistemi
 • Karuna Reiki
 • Lightarian Reiki
 • Takyon Reiki
 • Evrensel Enerji Sistemi
 • Reconnection Healing
 • İmera Reiki frekansları kullanılır

1 seans 60 dk

Kristal Taş ve Mantralarla Şifa

Yazı dolaşımı


Open chat
Merhaba
Zuhal Özyurt RaMaDaSa Programları. Size nasıl yardımcı olabilirim?