Doğunun Gizemi Mistik Kundalini Yoga

Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon Tanıtım Semineri

Orijinal Kalıb’a Geri Dönmek, Eğitmen Zuhal Özyurt

İf you can’t see God in all, you can’t see God at all ‘’ Yogi Bhajan ‘’

Doğunun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğini tanımaya ve uyguladığı teknik serilerinin içerdiği bütünlüğü anlayama doğru bir yolculuğa hazırmısın?

Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği geniş yelpazesi ile sunduğu uygulamalarıyla, hızlı biçimde yaşam yolculuğumuzun amaçlarını hatırlamamızı sağlar. Bu yolculuk gökyüzü ve yerküre bağlantısı ile original kalıplarımıza dönmenin en keyifli haliyle dönüştürmenin yolculuğudur. Yolculumuzdaki her bir deneyim evrensel bilgeliğimize uyumlanmamızı gerçekleştirirken, Ruhun bilincini, sonsuz yaratıcılığını bağlantısını kurduğu teknik uygulamalarla gerçekleştirir.

6 Aralık Cumartesi Doğunun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğini sabah ve öğleden sonra 2 uygulamalı çalışma ile gerçekleştiriyoruz.

Tanıtım içeriğinde, Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğinin geniş yelpazesini inceleyerek

• Tarihçesi nedir?
• Vücüt kilitleri, nefes teknikleri, ses bilimi, mudralar,
• Meditasyon çeşitleri, meditasyon süreleri ve önemi
• Omurga, sinir sistemi ve hormonal yapı ile biyolojik değişim
• Kundalini enerjisi nedir? Chakra merkezlerinin, enerji bedenlerinin dengelenmesiyle gerçekleştirilen, duygusal, zihinsel ve ruhsal hizalanma
• Beden Sistemlerine getirdiği hızlı iyileştirici terapisi
• 10 Enerji Bedeni ve Zihin Haritamızı
• Her uygulama’nın Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniği olup olmadığına göz atacağız

Uygulamalı Setler

1nci seans 11.00 – 13.30 pm

• Kalbi Açmak ve Sevgiyi İnşa Etmek Kriyası
• Orijinal Kalıbı Deneyimlemek Meditasyonu
• Orjinal Kalıba Uyumlanmak Meditasyonu

2nci seans 14.30 – 17.00 pm

• Solar Peleksüs ve Boğaz Chakralarına Bağlanmak Kriyası
• Göksel Bağlantı Meditasyonu gerçekleşicektir

1 Günlük Tanıtım Semineri Ücreti

21 Kasım 2014’e kadar 210 tl
21 Kasım sonrası ödemeler için 230 tl’dir

İletişim : 0 533 399 29 57 – 
ebruburkut@yogaloftadana.com

Adres: Ziyapaşa Bulvarı, Özmucur Apt. Kat: 9 No: 24
 (Starbucks karşısı)

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği 1969 yılında Master’ı Yogi Bhajan tarafından öncelikle Amerika’ya getirilerek tanıtılmaya başlanılmıştır. Doğunun mistik öğretisi olan Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniği, insan bioylojisini incelemis bir bilimdir. Belli zaman dilimlerinde uygulanan asana, nefes teknikleri, vucüt kilitleri, mantra ve mudraların uygulanılmasıyla hedefi olan sinir sistemi, endokrin bezleri ve beden sistemleri içinde bütün çalışır. Teknik uygulama bedenin dokunmadığımız bir çok noktasının enerjilerinin harekete geçmesiyle bireyi evrensel varoluş farkındalığına getirirken hızlı bir şifa sunar. Kundalini Yoga bilinçaltına hızla etkisi ile acı ve travmalarımızı anlamaya, yüzleşmeye, kendimiz ve evrenle bağını kestiğimiz sevgi akışını yeniden kurarak bilinçaltının bilinenden bilinmeyene tuttuğu inanç ve kayıtların sağlıklı biçimde yeni ile yer değiştirmesini sağlar. Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniği doğuştan sahip olduğumuz SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUK’u hatırlamamıza ve hayatımıza entegrasyonunu hızlandırır.

Zuhal Özyurt ( Adarshpal Kaur )

İlk Eğitmeni Gurmukh Kaur Khalsa olan, 2009 yılından bugüne halen 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik Sertifika Programına devam eden Zuhal, Cihangir Yoga Mey Elbi ve Başak Kutlu Atay Hamile Yogası ve Doğum’a Hazırlık, Sarah Powers Yoga’nın Özü – İnsigth Yoga Yin-Yang Yoga Eğitimi, Hart Lazer Sakatlık ve İncinmelerde Güvenle Öğretmek Programlarını tamamladı. Reiki temelli farklı frekanslarının masterlığını yapıyor ve seminerler düzenliyor. Enerji terapi ve yoga uygulamalarından bütün oluştururak, duygusal ve zihinsel alt nedenleri ele alarak terapi seansları uyguluyor. Kundalini Yoga ve Yin Yoga ile deneyimlediği kozmik akışın bilgeliğini Zeynep Süzmen Şen ile Astroloji eğitime devam ederek derinleştiriyor.

Halen İstanbul YogaSala ve HoMe StuDyo ortamlarında dersler veriyor ve seminerler düzenliyorum. İstanbul dışı workshop ve kurs çalışmalarını 2014’te Ankara, Denizli, Samsun, İzmir’de gerçekleştirmeye başladım. Bu yıl Adana’ya geliyor olmaktan, Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğinin sizlerle paylaşıyor olmaktan büyük heyecan duymaktayım.