Aile Dizimi ve Meditasyon Atölyesi
22 – 23 Aralık Gayrettepe

Satya Antar ve Zuhal Özyurt eşliğinde gerçekleşicek olan Aile Dizilimi ve Meditasyon Atölyesi etkinliği 22 – 23 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri, Aile Dizilimi Metodu ve Kundalini Yoga’nın özel setlerinden oluşan dengeleyici meditasyonlarıyla gerçekleşiyor.

Sistematik ve teknolojik yaklaşımla, oluşturulan grup enerjisi, derin arınma, farkındalık ve hayatlarımızda denge unsurunu getirmek için ruh’umuzun derinliklerine yolculukla gerçekleşiyor.

Aile Dizilimi, kişinin sıkıntılarının ya da hayatındaki tıkanıklıkların altında yatan sebepleri araştırmak ve şifa getirmek için kullanılan bir grup çalışmasıdır.
Çalışmada, grup üyelerinin yardımıyla ailenin bir resmi oluşturulur, sistemdeki ilişkiler ve işleyen yasalar görünür hale gelir. Her katılımcı, aile şartlanmalarını anlama ve tecrübe etme şansına sahip olur, aynı zamanda izleyerek ve başkalarının dizimlerinde temsilci olarak da farkındalık kazanır.

Ruhsal ve enerjetik bir çalışma olan Aile Dizilimi ile :

– Ailemizde yaşadığımız sorunlar, çatışmalar
– Mevcut ilişkimizde ya da ilişki kurmakta karşılaştığımız zorluklar
– Sağlık konuları
– Maddi konular, iş hayatı ya da hayattta kendimizi tıkanmış hissettiğimiz herhangi bir alan
– Kronik hale gelmiş duygu durumları ve davranışlar
– Yaşamımızda sürekli tekrar eden sorunlar
gibi pek çok konuda çalışabiliriz.

Aile Diziliminin sağladığı anlayış ve içgörü ile, tek başına olmadığımızı, daha büyük bir bütünle bağlantılı olduğumuzu hissederiz, daha rahatlamış, mutlu ve sağlıklı, tatmin edici bir hayat yaşar, canlanır ve büyürüz.

Bu çalışma, nesiller boyunca bilinçdışı bir şekilde taşıdığımız kalıpları ve kilitlenmeleri keşfetmemiz için bir yoldur. Ailede hiç dile dökülmemiş, gizli bir şekilde işlemeye devam eden bu kalıplar, farkedilir hale geldiğinde doğal bir şekilde çözülür. Egonun ötesindeki asıl gücümüze kavuşur, gerçek anlamda kendimiz olarak, yaşamla uyum içinde yolumuza devam edebiliriz.

22 – 23 Aralık Cumartesi ve Pazar
Saat :
09.00 am – 18.30 pm
Adres : Gayrettepe
Ücret : 400 tl iki tam gün katılabilirsiniz

İletişim :
Zuhal Özyurt :
0 531 712 70 13
Satya Antar : 0 532 734 14 40

Antar Satya

Satya, Aile Dizimi ile ilk kez 2003 yılında Svagito Liebermeister’in çalışmalarında karşılaştı. 2003-2012 yılları arasında ağırlıklı olarak Svagito Liebermeister ve Anand Rumen Yankulov olmak üzere, pek çok terapistin Aile Dizilimlerine katıldı, farklı yaklaşımları öğrenme fırsatı oldu. Bu süreçte Türkiye, İtalya, Norveç, Bulgaristan ve Yunanistan’da, Primal ve Tantra şifa süreçlerinden geçti, Mystic Rose, Awakening of Love gibi grup süreçlerini, Sufi ve Şamanik grup çalışmalarını, nefes terapilerini tecrübe etti.

2012 – 2015 yılları arasında Bulgaristan’da Rumen Yankulov’un Aile Dizilimi Uygulayıcısı Eğitimi’ni tamamladı. Teori, metodoloji, kişisel deneyim, uygulama ve süpervizyon altında çalışmayı içeren bu eğitim süreci kapsamında, Svagito ile Danışmanlığın Zen Yolu eğitimini (1.Bölüm) aldı. Aynı dönemde, Faisal Muqaddam’ın Diamond Logos öğretileri İstanbul öğretmeni Emilio Mercuriali ile grup çalışmalarına, 2 yıl boyunca düzenli olarak katıldı.

Satya, Aile Diziliminin yanısıra Kadın Çemberi çalışmaları yapıyor.

Zuhal Ozyurt ( Adarspal Kaur )

Kundalini Research Instutite (KRI) 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimini tamamladı. Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı çalışmaları uyguluyor. Rooger Wolger İnstutite Derin Anı Süreci 4 Temel eğitim programına katılan Zuhal, halen Rumen Yankulov Meditatif Aile Sergisi Eğitimine ve KRI Aquarian Training Academy’e devam ediyor. İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga tanıtım ve kurs programları, transform içerikli yoga kampları düzenliyor.

22 – 23 Aralık Aile Dizilimi ve Meditasyon Atölyesi / Gayrettepe

Yazı dolaşımı