SHAMBALLA ÇOK BOYUTLU ŞİFA NEDİR ?

Shamballa Çok Boyutlu Şifa, Reiki enerjilerinin genişlemesi olarak düşünülen bir şifa sistemidir. Shamballa Çok Boyutlu Şifa, Reiki’yi (352 sembolün ful enerjilerinin spektrumu) ve bazı enerjileri (Mesih Bilinçliliği enerjisi, Mahatma enerjisi) kullanır ve şifanın komple bir sistemini yaratır.

SHAMBALLA ENERJİ KARAKTERİSTİKLERİ

Shamballa enerjisinin doğası çok boyutludur, sadece fiziksel seviyede çalışmaz, tüm seviyelerde çalışır. Reiki gibi bedende ve enerji alanında ihtiyaç duyulan yere gider. Shamballa sadece zihinsel, duygusal ve spiritüel seviyelerde çalışmaz, hücresel hafızanın en derin seviyelerinde içinde bulundurduğu farklı aktivasyon ve meditasyon uygulamalarıyla DNAda ve enerji bedeninin en yüksek titreşimlerinde çalışır.

USUI REİKİ VE SHAMBALLA ÇOK BOYUTLU ŞİFA ARASINDAKİ FARK

Usui Reiki ve Shamballa Çok Boyutlu Şifa arasındaki fark, Shamballa Çok Boyutlu Şifa’da Germain tarafından verilen ful 352 sembolün olmasıdır.

Kaynağına/Yaratıcıya/Tanrıçaya/Tanrıya geri götürerek şifanın Kaynağına direkt olarak bağladığı söylenir. Tüm hastalıklar ve dengesizlikler tamamen tüm yaşamın ve sizin kendi ruhunuzun kaynağından ayrı olmaktır. Sembolleri kullanmak için, tüm sembolleri bilmeye gerek yoktur. Semboller Reiki’nin normal el teması ile akar ve eğer bilinçli olarak bilmeye gereksinimi olursa uygulayıcıya sezgisel olarak gelir. Her uygulayıcı bireysel sembolleri farklı algılayabilir, ancak anlamlarının çoğu benzerdir.

SHAMBALLA ŞİFASININ GERÇEK AMACI

Gerçek hedef, artan anlayış ve farkındalık ile bireyin spiritüel deneyimidir. Shamballa sisteminde kullanılan enerjilerin ve meditasyonların çoğu kişisel farkındalık ve uyanış içindir.  Shamballa sadece bir şifa sistemi değildir, spiritüel gelişmenizi hızlandırmanın yoludur. Shamballa Şifası bir din değildir veya özel spiritüel bir yol değildir. Shamballa çalışması spiritüel doğadadır, ancak herhangi bir spiritüel yolda olan herkes tarafından kullanılabilir. Sadece Ruha, sevgiye bağlılığa, niyet ve enerji ile şifaya inanç gerekir.

SHAMBALLA ŞİFASININ KAPSAYAN ENERJİLER

Mesij Bilinci’ni harekete geçiren  ( üstadlık ) Reiki, Mahatma ve Yükselmiş Üstadların Enerjilerini kapsar

1. Evrensel Yaşam Gücü (Reiki) Enerjisi, etrafınızdaki “nesneler” dahil tüm varlıklarda işleyen enerjidir. Bu, yaratan ve yaşam veren enerjidir ve bu “nesneleri” de içerir, çünkü onlar da bu enerjiden yapılmıştır. Herkes ve her şey bu enerjiden yapılmıştır. Bu sevgi enerjisidir. Sevgi yakıttır.

2. Mahatma Enerjisi ayrıca BEN’İM varlığı olarak bilinir. Bu Kaynak olarak Ben’in farkındalığıdır. Bu sizin her şeyden ayrı olduğunuz anlamına gelmez, gerçek şu ki, bu, Birliğin anahtarının içinizde olduğunu söyler. Bu sizin Bütünlüğünüzün gerçekte kim olduğunun tanınmasıdır. Bu Saf, Koşulsuz Sevginin en güçlü enerjilerinden biridir. Bunun Dünyaya yeni bir var oluş yolu getiren harmonik convergence’den beri insanlık için mevcut yeni bir enerji olduğu söylenmektedir. İçinizdeki kendinize ulaştığınızda ve Bütünlüğü, Birliği bulduğunuzda, diğer herkesin sizin bir parçanız olduğunu kavrarsınız. Ve siz de herkesin ve her şeyin bir parçasısınız. Her Şey Birdir.

3. Yükselmiş Üstatların Enerjisi. Yükselmiş Üstatlar yeniden doğum döngülerini tamamlamış ve şimdi insanlığın öğretmenleri olarak ruh formunda var olan varlıklardır. Onların amaçları bir bütün olarak gezegenin tekamülüne ve diğerlerinin spiritüel tekamülüne yardım etmektir.

Shamblla çok boyutlu Şifa Sistemine girişte seviye uyumlamaları Reiki Master ve enerji terapi çalısmalarınız baz alınarak sadece I yada aynı anda 2 seviye birden verilebilir.

Shamballa Çok Boyutlu Şifa Sistemi

Yazı dolaşımı