Online Kundalini Reiki Eğitimi


1 Aralık 2015 – 22 Ocak 2016

Kundalini Reiki oldukça sade ve etkili bir enerji sistemidir. Temeli vücuttaki enerji kanallarının açılması ve chakra enerji merkezlerinde var olan blokajların arınmasıyla açılan yerlere yeni enerjinin sisteme entegre olmasını sağlar. Bu sağlıklı bir dönüşüm tekniğidir kamagra 100. Niyet yoluyla salınımı gerçekleşen Kundalini Enerjisi bir uzman uygulayıcı tarafından öğrenilmeli ve uygulamalarda destek alınmalıdır. Kundalini Reiki Sistemi yakından yada uzaktan kendimize yada başkalarına şifa enerjisini vermeye, en kısa ve pratik yolla yapılması işlemidir.

Pratik uygulama köklü arınmalar getirir. Özellikle fiziksel bedende kalıcı şifa gerçekleştirirken alıcı ve uygulayıcılar uygulamanın pratik ve kalıcı olmasından büyük fayda görmüşlerdir.
Kundalini Reiki Danimarkalı meditasyon master’ı Mr.Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılan şifa sistemidir. Master Kuthumi ile yaptığı çalışmalar ve ruhani bilgi alışverişleri sayesinde Kundalini Reiki tekniği doğmuştur. Kundalini Reiki Şifa sistemi 3 temel seviyesi sizi uygulayıcı ve master’ı olmaya hazırlar.

Geliştirilmiş Kundaini Reiki Uyumlanma Semineri, Kundalini Yoga ve Meditastasyon Tekniği’nin uygulamalı pratiklerinin entegrasyonu ile daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde enerjiyi bilinçli kullanmanızı içermektedir.

Kundaini Reiki 1-2-3 Seviye Uyumlamasında

• Kundalini Reiki tarihcesi – Kundalini enerjisi nedir?
• Genel Şifa Sistemi Öğretisi – Süptil yapı
• Sifa kullanımdaki etikler
• Yakından ve uzaktan şifa teknikleri
• Kundalini Dansı ve meditasyonları
• Kundalini Reiki Kullanımında bedenin hazırlığını sağlayacak olan meditasyonlar ve yoga uygulamaları
• Kundalini Reiki seviye uyumlamaları
• Kundalini reiki ile şifa pratiği yapılacaktır
• Kitap Önerisi
• Katılımcılara 3ncü seviye sonunda Sertifika verilecektir

Kundalini Reiki Uyumlama Eğitim Seminerine Katılımı için her hangi bir Reiki temelli bir sistem uyumlaması almış olmanız gerekmiyor. Bu sistemle çalışma niyetiniz yeterli. Çalıştığınız Reiki temelli herhangi bir şifa sistemi bu enerji ile çalışmanıza büyük kolaylık getirir.

Eğer herhangi bir Reiki temelli enerji sistemine uyumlu iseniz minimum 1 ay geçmesine özen gösterilmesi önemlidir.

Bu çalışmaya katılmadan en az 2 gün öncesi hafif yemek ve az sigara içilmesi hatta hiç içilmemesi ve alkol alınmaması önemlidir. Çalışma sırasında rahat kıyafetler giymeniz önerilir.

Zihinsel yada psikolojik olarak her hangi bir süreçten geçiyorsanız Kundalini Reiki Uyumlaması almamanız önemlidir.

Kundalini Reiki 1-2-3 Seviye Uyumlama Semineri 3 aşamada ONLİNE olarak verilecektir. Seminer Çalışma günleri ve saatleri aşağıdaki gibidir.

3ncü seviye uyumlamasından sonra belirtilen tarihlerde 3 ayrı Booster – Yükseltici uyumlaması uzaktan yapılacaktır.

Kundalini Reiki 1 : 1 Aralık Salı 14.00 – 18.00 pm
Kundalini Reiki 2 : 22 Aralık Salı 14.00 – 18.00 pm
Kundalini Reiki 3 : 12 Ocak 2016 Salı 14.00 – 18.00 pm

Ücret : 3 seviye + 3 booster – yükseltici uygulaması toplam 400 tl

Maximum 4 kişinin katılımı ile gerçekleşicek olan Geliştirilmiş Kundalini Reiki Uyumlama Semineri için lütfen irtibata geçiniz.

Kesin Katılımcılar aşağıdaki banka hesap numarasına banka havalelerini gerçekleştirmesi rica olunur.

Zuhal Özyurt, Türkiye İş Bankası Teşvikiye Şubesi

İBAN NO: TR 69 0006 4000 0011 0740 5128 69

Kundalini enerjimle tanışmam 2005 senesinde kendi kendime uyguladığım meditasyonlar sayesinde yükselişini hissetmekle başladı. Kundalini ve Chakralar kitabı, adım adım kendimi takip etmeye ve bu enerjinin yükseliş sırasındaki deneyimlerimi güvenli biçimde bedenime entegre etmesine yardımcı olmasını sağladı. Bu döngü enerjimi Reikiye kanal olarak evrensel bilgi sistemi uygulamaları halinde sürdürmeye devam ettim. 2005 yılından bu yana, fiziksel olarak kendime ve çevreme yakından ve uzaktan uyguladığım çalışmalar, enerjinin derin etkilerini deneyimleme neden oldu. Kundalini Reiki – Kundalini Yoga yada Kundalini Enerjisi hakkında malesef litaratür içinde gizli kalmış doğunun mistik öğretisi çerçevesinde bazı yanlış ifadeler bulunmakta. Kundalini Enerjisi kozmik evrensel enerjidir. Evren’e ve kendinize güvenmenin, bilginin ve kozmosun doğumumuzla bizlere verildiği gerçekliğinin Kozmik Enerjisidir.

Zuhal Özyurt,

Sevgiler