Zihin Haritası

Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ile
10 Enerji Bedeni ve Zihin Haritası, Doğum Tarihimizin Gizemi
Eğitmen Zuhal Özyurt

Kök bilgisini Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniğin’den alan 10 Enerji Bedeni ve Zihin Haritası Atölye çalışmasında teori ve pratik uygulamalarla

10 Enerji Bedenini, Ruhsal Beden, Negatif Zihin Bedeni, Pozitif Zihin Bedeni, Nört Zihin Bedeni, Fizik Bedeni, Arcline Beden, Elektromanyetik Alan, Pranik Beden, Subtil ( Transparan ) Beden ve Işık Bedenlerinin toplamı ile MEVCUDİYET’imizi oluşturan Embodiment bedeninin anlatımıyla beraber,

• Enerji’nin açılımı ŞUUR ve BİLGİ’yi
• 10 Enerji bedeninin açılımı
• Dengeli ve dengesiz bir enerji bedeni yansıması
• 10 Enerji bedenini dengeleme yöntemleri, kriya, meditasyon ve mantralar
• 10 Enerji bedeninin sayılarla olan ilişkisi ve doğum tarihimizin gizemi
• Doğum tarihimizin 5 temel özelliği ile yaşama getirdiklerimizi göz atıp

Zihin Haritamızın, Zihin kalite ve yapısını oluşturan Evrensel Bilinç’in basamaklarını

• Gunalar, Tamas, Rajas, Sattva
• 5 Element, Toprak, Su, Ateş, Hava ve Ether
• 3 gelişmemiş zihin hali Manas, Ahangkar, Buddhi
• 3 fonksiyonel zihin hali, Negatif, Pozitif ve Nötr Zihin
• 9 Yansıma, Savunucu, Organize eden, Gözlemci, Yaratıcı, Üreten, Misyoner, Stratejist, Lider ve Eğitmen
• 27 Projeksiyon, ego ve arketip bağlantısına kısa bakış
• Egonun 81 yüzü’nü inceliyoruz

Atölye çalışmasında,

Her varlık doğum anı ve tarihinde bulunan rakamların kombinasyonlarının gizemini taşır. Doğum tarihimizle dünyaya getirdiğimiz yaşam amaçlarımız, karmik yapımız, ruhsal bağlantımız üzerine deneyimlerini taşır, bu deneyimlerin getirisi ile yaşamlarımızı daha kaliteli bir şekilde 10 Enerji Bedeni ve Zihin yapımız ile bağlantıya geçerek, denge ve düzen getirebiliriz.

Pratik uygulamalarımız sırasında, zihinsel, duygusal, fiziksel dirençlerin doğal yapısını, enerji beden alanlarımızı ve zihin yapısını anlamayı amaçlayarak, pratiklerimize yeni perspektifler geliştirmeyi, evrensel ve ruhsal yogik bakış açısını genişleterek yolculuğumuzu keyifli hale getiren bir yapı içeriyor.

Kundalini Yoga ve Meditasyon Tekniği ile

• 10 Enerji Bedeni ve Zihin Haritası Uygulamaları
• Pratik ve Teori uygulamalar gerçekleşecektir

Katılımcılara pratik bilgilerin sunulacağı kitapçık, 40 günlük pratiklerini devam edebilecek meditasyon ve kitap önerileri ile destekleniyor olucaklar.

10 Enerji Bedeni ve Zihin Haritası, Doğum Tarihimizin Gizemi Atölye çalışmasına ilgi duyan ve yoga pratiği yapan her seviyeden uygulamacı katılabilir.


24 Şubat Cumartesi Kundalini Yoga HoMe StuDyo

Saat : 10.00 – 18.00 pm
Ücret : 350 tl
İletişim : 0 531 712 70 13 – limbleo@yahoo.com
Adres : Ömer Rüştü Paşa Sk. Çağ Apt. No. 32 D.2 Teşvikiye

Zuhal Özyurt ( Adarshpal Kaur ) hakkında

Kundalini Research Instutite (KRI) 580 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitimini tamamlayan Zuhal, Gurmukh Kaur Khalsa’dan ilk uzmanlık programını aldı. 2011’de YogaSala Sarah Powers Yoga’nın Özü – Yin ve Yang Yoga, 2013’te Hart Lazer Yoga’da Güvenli Eğitim Uzmanlaşma ve 50 Saat Neval Aras ile Anatomi Eğitimi programlarını tamamladı. 1.5 yıl gökyüzü enerji hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğinde Astroloji etkinliğine alarak devam etti. Roger Woolger Instutite’sine bağlı Juanita Puddifoot liderliğinde Derin Anı Süreci Terapi eğitimi temel 4 modül’ü tamamlayan Zuhal, halen Rumen Yankulov ile Meditatif Aile Dizimi Sergisi Terapist Uzmanlaşma etkinliğine devam ediyor.

2015 yılında Uluslararası 220 Saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlaşma programı organize ederek Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde uzmanların olmasını sağladı ve 1 yıl stajerlik yaptı. Aquarian Trainer Academy’e devam eden Zuhal, Sarit Maor Simrit Kaur ile mentorluk programı ve asistanlığına devam ediyor. Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı terapileri uyguluyor.
 İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga ve Meditasyon tanıtımını, kurs ve eğitimlerini İstanbul ve dışındaki şehirlerde gerçekleştiriyor. Tatil ve transform içerikli yoga kampları düzenliyor.

www.yogauni.com YogaŞala ve Kundalini Yoga HoMe StüDyo’da Kundalini Yoga ve Meditasyon derslerini sürdüyor.